Tipovací soutěž
Pro zájemce je připravena tipovací soutěž.
Informace najdete ZDE
1. liga | ||
---|---|---|
1. | Cascos | 30 |
2. | Young Boys Prague | 24 |
3. | CROATHERM Team | 21 |
2.A liga | ||
---|---|---|
1. | Czech inn hotels B | 27 |
2. | Název týmu | 25 |
3. | Truhla Boyz | 19 |
2.B liga | ||
---|---|---|
1. | Bořiči mýtů | 30 |
2. | Lazaři s.r.o. | 22 |
3. | Měšičáci | 21 |
3.A liga | ||
---|---|---|
1. | FC Košíře Praha | 24 |
2. | Motor 2015 | 16 |
3. | Lokomotiv Střížkov | 15 |
Vážení přátelé, přináším INFORMACE o Ligovém poháru.
Pro týmy, které se do poháru chtějí zapojit platí termín přihlášek do 31.3.2015.
Rozlosování do skupin třetí ligy. O průběhu losování je k dispozici video pro případné zájemce.
Rozlosování do skupin:
Nové týmy se stále mohou hlásit do naší ligy.
Termín uzávěrky přihlášek je 28.2.2015.
Přihlášku najdete ZDE.
Na základě telefonického rozhovoru se správcem ZŠ Plamínkové uvádím časy, ve kterých je možno provádět své rezervace. Samozřejmě včasná rezervace a úhrada, po dohodě se správcem (mobil: 775784850 - Robert Tichý), vám zajistí jistotu hřiště. Nezapomeňte, že o hřiště nemá zájem jenom naše liga!
Rezervace je možná:
PÁTEK - 18:30 - 21:00
SOBOTA - 11:00 - 16:00
NEDĚLE - 13:30 - 18:30
Rozpis 1.ligy je hotov.
Případné úpravy a změny jsou možné do 8.3.2015
1. liga | |
1. | |
Janků Patrik (YBP) | 25 |
2. | |
Mišura Stipe (CRO) | 24 |
3. | |
Vyhnal Filip (PLÁ) | 19 |
2.A liga | |
1. | |
Burda Josef (NAZ) | 10 |
Nenadál Karel (NAZ) | 10 |
2. | |
Fehri Ahmed (CZI) | 9 |
Kratochvíl Lukáš (MOD) | 9 |
3. | |
Oščádal František (TRU) | 7 |
Solanes Damián (CAL) | 7 |
2.B liga | |
1. | |
Pokorný Jakub (BOŘ) | 21 |
2. | |
Icik Patrik (LOB) | 15 |
Kříž Jiří (MĚŠ) | 15 |
3. | |
Daněk Jan (BOŘ) | 12 |
3.A liga | |
1. | |
Dvořák Jakub (SFT) | 15 |
2. | |
Machán Matěj (KOŠ) | 14 |
3. | |
Štoček Jakub (MTR) | 12 |
1. liga | |
1. | |
Klečka Jiří (CAS) | 159 |
2. | |
Tomovič Jovan (CRO) | 98 |
3. | |
Roshan David (YBP) | 86 |
2.A liga | |
1. | |
Halama Matěj (VEM) | 127 |
2. | |
Plevka Tomáš (CZI) | 117 |
3. | |
Eberl Marek (BER) | 103 |
2.B liga | |
1. | |
Chlum Tomáš (LAZ) | 141 |
2. | |
Svítil Michal (MĚŠ) | 115 |
3. | |
Štván Michael (KUJ) | 88 |
3.A liga | |
1. | |
Rychetník Jakub (MTR) | 166 |
2. | |
Pilát David (KOŠ) | 107 |
3. | |
Veselý Matěj (LOK) | 82 |
1. liga | |
1. | |
Young Boys Prague | 79 |
2. | |
CROATHERM Team | 64 |
3. | |
Cascos | 61 |
2.A liga | |
1. | |
Czech inn hotels B | 50 |
2. | |
Název týmu | 39 |
3. | |
Truhla Boyz | 36 |
2.B liga | |
1. | |
Bořiči mýtů | 80 |
2. | |
Lazaři s.r.o. | 56 |
3. | |
Pražský kujvy | 52 |
3.A liga | |
1. | |
SFT | 43 |
2. | |
Lokomotiv Střížkov | 41 |
3. | |
FC Košíře Praha | 40 |
1. liga | |
1. | |
Cascos | 13 |
2. | |
CROATHERM Team | 23 |
3. | |
Kaštánci | 31 |
2.A liga | |
1. | |
Czech inn hotels B | 12 |
2. | |
Název týmu | 13 |
3. | |
Vemex | 14 |
2.B liga | |
1. | |
Lazaři s.r.o. | 20 |
2. | |
One Direction | 21 |
3. | |
Bořiči mýtů | 26 |
Měšičáci | 26 |
Pražský kujvy | 26 |
3.A liga | |
1. | |
FC Košíře Praha | 9 |
2. | |
Motor 2015 | 13 |
3. | |
FC Velký Klády | 17 |