1. liga
1. FC Cascos 9
2. FC Notor Střešovice 9
3. A.F.C."FENIX" 6
2. liga
1. Modřanský svině 9
2. A.F.C. FFA 6
3. FC Hood Happy 4
3. liga
1. FC Beránci 9
2. Rozhodčí SFL 6
3. Prasata 6

Liga

1.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 08.09 13:00 FC Beránci Prasata 3. liga ZŠ Plamínkové 5:0
So 08.09 17:00 FC Cascos Náhodná rotace 1. liga Koráb 9:2
Ne 09.09 11:00 Truhla Boyz FC Hood Happy 2. liga Angelovova 1:5
Ne 09.09 12:00 Název týmu A.F.C. FFA 2. liga Děkanka 2:5
Ne 09.09 12:15 The Originals 2012 FC Showdown 2. liga ZŠ Plamínkové 2:1
Ne 09.09 13:30 Havana C.F. Modřanský svině 2. liga ZŠ Plamínkové 3:5
Ne 09.09 14:00 Prague Panthers AC Roma team 3. liga Kbely 5:2
Ne 09.09 16:00 FC Notor Střešovice FK PRAHA 1. liga Tatran Střešovice 7:2
Ne 09.09 16:15 Plán A Prague Dingoes 3. liga Na Ovčíně 2:7
Ne 09.09 18:30 Sešrotuj tatu a mámu taky AGB Prague 3. liga ZŠ Plamínkové 1:1
Ne 09.09 20:00 Rozhodčí SFL ATOSáci 3. liga Strahov 12:1
Ne 09.09 20:00 Grand Team Ludeco FC Košíře Praha 1. liga Podvinný mlýn 2:4
2.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 14.09 20:45 FC Showdown Název týmu 2. liga Děkanka 7:2
So 15.09 12:30 A.F.C. FFA Havana C.F. 2. liga Koráb 7:1
So 15.09 12:30 Náhodná rotace A.F.C."FENIX" 1. liga Na Ovčíně 2:10
So 15.09 14:00 AC Roma team Plán A 3. liga Laudova 1:4
So 15.09 15:00 Prasata Sešrotuj tatu a mámu taky 3. liga Dobratická 5:4
So 15.09 20:00 Prague Dingoes FC Beránci 3. liga Štěrboholy 0:5
So 15.09 20:00 Young Boys Prague SFT 1. liga Koráb 10:2
Ne 16.09 10:00 FK PRAHA FC Cascos 1. liga Jitřní 3:7
Ne 16.09 11:00 FC Hood Happy The Originals 2012 2. liga Běchovice 1:1
Ne 16.09 13:00 FC Košíře Praha FC Notor Střešovice 1. liga Laudova 2:6
Ne 16.09 14:00 ATOSáci Prague Panthers 3. liga Campanus 8:3
Ne 16.09 15:00 Modřanský svině FC Tukabel 2. liga Angelovova 11:4
Ne 16.09 16:00 AGB Prague Rozhodčí SFL 3. liga ZŠ Plamínkové 1:3
3.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 21.09 17:45 A.F.C."FENIX" FK PRAHA 1. liga Koráb 11:3
Pá 21.09 18:15 Toros Náhodná rotace 1. liga ZŠ Plamínkové 3:2
Pá 21.09 20:00 Plán A ATOSáci 3. liga RC Slavia Praha 3:5
So 22.09 13:00 FC Beránci AC Roma team 3. liga ZŠ Plamínkové 8:0
So 22.09 14:30 Prasata AGB Prague 3. liga Angelovova 6:1
So 22.09 16:00 TJ HANY BANY FC Hood Happy 2. liga Děkanka -:-
So 22.09 17:00 FC Cascos FC Košíře Praha 1. liga Koráb 6:1
So 22.09 18:00 FC Tukabel A.F.C. FFA 2. liga Litvínovská -:-
Ne 23.09 11:00 Truhla Boyz Modřanský svině 2. liga Angelovova 3:7
Ne 23.09 12:00 Název týmu The Originals 2012 2. liga Děkanka -:-
Ne 23.09 13:30 Havana C.F. FC Showdown 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 23.09 16:00 FC Notor Střešovice CZECH INN 1. liga Tatran Střešovice 3:2
Ne 23.09 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky Prague Dingoes 3. liga RC Slavia Praha 8:5
4.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 28.09 20:00 FC Showdown FC Tukabel 2. liga Děkanka -:-
So 29.09 12:30 A.F.C. FFA Truhla Boyz 2. liga Koráb -:-
So 29.09 14:00 AC Roma team Sešrotuj tatu a mámu taky 3. liga Laudova -:-
So 29.09 17:00 Atletico Bořislavka FC Beránci 3. liga Laudova -:-
So 29.09 18:00 Prague Dingoes Prasata 3. liga Hamr Bráník -:-
So 29.09 20:00 Young Boys Prague FC Notor Střešovice 1. liga Koráb -:-
Ne 30.09 10:00 FK PRAHA Toros 1. liga Jitřní -:-
Ne 30.09 11:00 FC Hood Happy Název týmu 2. liga Běchovice -:-
Ne 30.09 13:00 The Originals 2012 Havana C.F. 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 30.09 13:00 CZECH INN FC Cascos 1. liga Děkanka -:-
Ne 30.09 14:00 ATOSáci FC Beránci 3. liga Campanus -:-
Ne 30.09 15:00 Modřanský svině TJ HANY BANY 2. liga Angelovova -:-
Ne 30.09 16:00 AGB Prague Prague Panthers 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 30.09 17:00 SFT Grand Team Ludeco 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 30.09 18:00 AGB Prague Atletico Bořislavka 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 30.09 18:00 FC Košíře Praha A.F.C."FENIX" 1. liga Laudova -:-
Ne 30.09 20:00 Rozhodčí SFL Plán A 3. liga Strahov -:-
5.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 05.10 17:45 A.F.C."FENIX" CZECH INN 1. liga Koráb -:-
Pá 05.10 18:15 Toros FC Košíře Praha 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Pá 05.10 20:00 Náhodná rotace FK PRAHA 1. liga Na Ovčíně -:-
So 06.10 13:00 FC Beránci Rozhodčí SFL 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 06.10 15:00 Prasata AC Roma team 3. liga Angelovova -:-
So 06.10 16:00 TJ HANY BANY A.F.C. FFA 2. liga Děkanka -:-
So 06.10 17:00 FC Cascos Young Boys Prague 1. liga Koráb -:-
So 06.10 18:00 Prague Dingoes AGB Prague 3. liga Hamr Bráník -:-
So 06.10 18:00 FC Tukabel The Originals 2012 2. liga Litvínovská -:-
Ne 07.10 11:00 Truhla Boyz FC Showdown 2. liga Angelovova -:-
Ne 07.10 13:30 Havana C.F. Název týmu 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 07.10 14:00 ATOSáci Atletico Bořislavka 3. liga Campanus -:-
Ne 07.10 15:00 Modřanský svině FC Hood Happy 2. liga Angelovova -:-
Ne 07.10 16:00 Plán A Prague Panthers 3. liga RC Slavia Praha -:-
Ne 07.10 16:00 FC Notor Střešovice SFT 1. liga Tatran Střešovice -:-
Ne 07.10 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky ATOSáci 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
6.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 12.10 20:00 FC Showdown TJ HANY BANY 2. liga upřesní se -:-
So 13.10 12:30 A.F.C. FFA Modřanský svině 2. liga Koráb -:-
So 13.10 17:00 Atletico Bořislavka Plán A 3. liga Laudova -:-
So 13.10 20:00 Young Boys Prague A.F.C."FENIX" 1. liga Koráb -:-
Ne 14.10 11:00 FC Hood Happy Havana C.F. 2. liga Běchovice -:-
Ne 14.10 12:00 Název týmu FC Tukabel 2. liga Děkanka -:-
Ne 14.10 13:00 CZECH INN Toros 1. liga Děkanka -:-
Ne 14.10 13:00 FC Košíře Praha Náhodná rotace 1. liga Laudova -:-
Ne 14.10 13:00 The Originals 2012 Truhla Boyz 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 14.10 14:00 ATOSáci Prasata 3. liga Campanus -:-
Ne 14.10 14:00 Prague Panthers FC Beránci 3. liga Kbely -:-
Ne 14.10 14:45 SFT FC Cascos 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 14.10 16:00 AGB Prague Plán A 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 14.10 16:00 AC Roma team Prague Dingoes 3. liga Dobratická -:-
Ne 14.10 19:00 Grand Team Ludeco FC Notor Střešovice 1. liga Podvinný mlýn -:-
Ne 14.10 20:00 Rozhodčí SFL Sešrotuj tatu a mámu taky 3. liga Strahov -:-
7.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 19.10 17:45 A.F.C."FENIX" SFT 1. liga Koráb -:-
Pá 19.10 19:15 Toros Young Boys Prague 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 20.10 11:00 FC Beránci Plán A 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 20.10 12:30 A.F.C. FFA FC Hood Happy 2. liga Koráb -:-
So 20.10 12:30 Náhodná rotace CZECH INN 1. liga Na Ovčíně -:-
So 20.10 15:00 Prasata Rozhodčí SFL 3. liga Angelovova -:-
So 20.10 16:00 TJ HANY BANY The Originals 2012 2. liga Děkanka -:-
So 20.10 17:00 Atletico Bořislavka AC Roma team 3. liga Laudova -:-
So 20.10 17:00 FC Cascos Grand Team Ludeco 1. liga Koráb -:-
So 20.10 18:00 FC Tukabel Havana C.F. 2. liga Litvínovská -:-
So 20.10 18:00 Prague Dingoes ATOSáci 3. liga Hamr Bráník -:-
Ne 21.10 10:00 FK PRAHA FC Košíře Praha 1. liga Jitřní -:-
Ne 21.10 11:00 Truhla Boyz Název týmu 2. liga Angelovova -:-
Ne 21.10 15:00 Modřanský svině FC Showdown 2. liga Angelovova -:-
Ne 21.10 16:00 AC Roma team AGB Prague 3. liga Dobratická -:-
Ne 21.10 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky Prague Panthers 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
8.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 26.10 20:45 FC Showdown A.F.C. FFA 2. liga Děkanka -:-
So 27.10 18:00 Prague Dingoes Atletico Bořislavka 3. liga Hamr Bráník -:-
So 27.10 20:00 Young Boys Prague Náhodná rotace 1. liga Koráb -:-
Ne 28.10 11:00 FC Hood Happy FC Tukabel 2. liga Běchovice -:-
Ne 28.10 12:00 Název týmu TJ HANY BANY 2. liga Děkanka -:-
Ne 28.10 13:00 The Originals 2012 Modřanský svině 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 28.10 13:00 CZECH INN FK PRAHA 1. liga Děkanka -:-
Ne 28.10 13:30 Havana C.F. Truhla Boyz 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 28.10 14:00 Prague Panthers Prasata 3. liga Kbely -:-
Ne 28.10 14:00 ATOSáci AC Roma team 3. liga Campanus -:-
Ne 28.10 14:45 SFT Toros 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 28.10 16:00 AGB Prague FC Beránci 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 28.10 16:15 Plán A Sešrotuj tatu a mámu taky 3. liga Na Ovčíně -:-
Ne 28.10 17:00 FC Notor Střešovice FC Cascos 1. liga Tatran Střešovice -:-
Ne 28.10 19:00 Grand Team Ludeco A.F.C."FENIX" 1. liga Podvinný mlýn -:-
Ne 28.10 20:00 Rozhodčí SFL Prague Dingoes 3. liga Strahov -:-
9.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 02.11 17:45 A.F.C."FENIX" FC Notor Střešovice 1. liga Koráb -:-
Pá 02.11 18:15 Toros Grand Team Ludeco 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Pá 02.11 20:00 Náhodná rotace SFT 1. liga Na Ovčíně -:-
Pá 02.11 20:45 FC Showdown FC Hood Happy 2. liga Děkanka -:-
So 03.11 12:30 A.F.C. FFA The Originals 2012 2. liga Koráb -:-
So 03.11 15:00 Prasata Plán A 3. liga Angelovova -:-
So 03.11 16:00 TJ HANY BANY Havana C.F. 2. liga Děkanka -:-
So 03.11 18:00 Prague Dingoes Prague Panthers 3. liga Hamr Bráník -:-
Ne 04.11 10:00 FK PRAHA Young Boys Prague 1. liga Jitřní -:-
Ne 04.11 11:00 Truhla Boyz FC Tukabel 2. liga Angelovova -:-
Ne 04.11 13:00 FC Košíře Praha CZECH INN 1. liga Laudova -:-
Ne 04.11 14:00 Prague Panthers Atletico Bořislavka 3. liga Kbely -:-
Ne 04.11 14:00 ATOSáci AGB Prague 3. liga Campanus -:-
Ne 04.11 15:00 Modřanský svině Název týmu 2. liga Angelovova -:-
Ne 04.11 16:00 AC Roma team Rozhodčí SFL 3. liga Dobratická -:-
Ne 04.11 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky FC Beránci 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
10.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 10.11 15:00 Prasata Atletico Bořislavka 3. liga Angelovova -:-
So 10.11 17:00 FC Cascos A.F.C."FENIX" 1. liga Koráb -:-
So 10.11 20:00 Young Boys Prague FC Košíře Praha 1. liga Koráb -:-
Ne 11.11 16:00 FC Notor Střešovice Toros 1. liga Tatran Střešovice -:-
Ne 11.11 16:00 SFT FK PRAHA 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 11.11 19:00 Grand Team Ludeco Náhodná rotace 1. liga Podvinný mlýn -:-
11.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 16.11 16:00 Náhodná rotace FC Notor Střešovice 1. liga Na Ovčíně -:-
Pá 16.11 18:15 Toros FC Cascos 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 17.11 17:00 Atletico Bořislavka Rozhodčí SFL 3. liga Laudova -:-
Ne 18.11 10:00 FK PRAHA Grand Team Ludeco 1. liga Jitřní -:-
Ne 18.11 13:00 CZECH INN Young Boys Prague 1. liga Děkanka -:-
Ne 18.11 13:00 FC Košíře Praha SFT 1. liga Laudova -:-
12.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Ne 05.08 12:56 A.F.C."FENIX" Toros 1. liga Na dlouhém lánu -:-
Po 27.08 21:28 CZECH INN Grand Team Ludeco 1. liga Děkanka -:-
Ne 09.09 16:00 SFT CZECH INN 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 15.09 15:30 TJ HANY BANY Truhla Boyz 2. liga Děkanka -:-
Ne 23.09 14:00 Prague Panthers Rozhodčí SFL 3. liga Kbely -:-
So 10.11 18:00 FC Tukabel TJ HANY BANY 2. liga Litvínovská -:-
So 24.11 17:00 Atletico Bořislavka Sešrotuj tatu a mámu taky 3. liga Laudova -:-
13.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Ne 23.09 19:00 Grand Team Ludeco Young Boys Prague 1. liga Podvinný mlýn -:-
Střelci
1. liga
1.
Idrissov Diaz (FEN) 5
Janků Patrik (YBP) 5
Machač Josef (CAS) 5
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
3.
Dostál Aleš (ROT) 3
Gondek Tomáš (KOŠ) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
2. liga
1.
Avetyan Narek (FFA) 5
Brejcha Matěj (MOD) 5
Král Martin (SHO) 5
2.
Chirkov Sergey (FFA) 4
Kratochvíl Lukáš (MOD) 4
3.
Šídlo Milan (MOD) 3
Škorvaga Cyril (TUK) 3
Vala Dušan (MOD) 3
3. liga
1.
Anýž Ondřej (ATS) 6
Gregor Ondřej (ŠRO) 6
2.
Bartůněk František (ATS) 5
3.
Brejcha Matěj (PDI) 4
Eberl Lukáš (BER) 4
Klípa Jakub (BER) 4
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 71
2.
Roshan David (YBP) 53
3.
Lytovka Oleksandr (FEN) 46
2. liga
1.
Beneš Eduard (HOO) 51
2.
Alekhin Dmitry (FFA) 42
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 38
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 180
2.
Chlum Tomáš (AGB) 85
3.
Důra Jiří (SFL) 65
Útok
1. liga
1.
FC Cascos 22
2.
A.F.C."FENIX" 21
3.
FC Notor Střešovice 16
2. liga
1.
Modřanský svině 23
2.
A.F.C. FFA 12
3.
FC Showdown 8
3. liga
1.
FC Beránci 18
2.
Rozhodčí SFL 15
3.
ATOSáci 14