1. liga
1. Prasata 6
2. AC Roma team 6
3. Prague Panthers 6
2. liga
1. Truhla Boyz 9
2. Prague united 2 9
3. Football Players 9
3. liga

Liga

1.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 11.09 11:00 The Originals 2012 AC Roma team 1. liga Koráb 2:4
So 11.09 16:00 Prague united 2 FC Lopatov 2. liga Pražačka 3:0 K
So 11.09 17:00 Prague United 1 Prague Panthers 1. liga Pražačka 3:5
Ne 12.09 11:00 FC Hood Happy TJ HANY BANY 2. liga Běchovice 3:0 K
Ne 12.09 11:00 Motor 2015 Prasata 1. liga SK Modřany 1:4
Ne 12.09 12:15 Truhla Boyz FC Galácticos 2. liga SK Modřany 5:4
Ne 12.09 13:30 Havana C.F. Football Players 2. liga ZŠ Plamínkové 1:2
Ne 12.09 14:00 Atletico Bořislavka Tvůj problém 2. liga Na dlouhém lánu 3:3
Ne 12.09 14:30 FK Zakarpattya Plán A 2. liga Hagibor 17:1
Ne 12.09 15:00 Sešrotuj tatu a mámu taky Grand Team Ludeco A 1. liga Koráb 8:4
Ne 12.09 18:30 Cascos SFT 1. liga Koráb 6:0
Ne 12.09 19:30 KFC Jež United PUB 2. liga Čechie Smíchov 7:0
2.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 18.09 12:00 United PUB Truhla Boyz 2. liga Děkanka 1:14
So 18.09 13:30 Tvůj problém KFC Jež 2. liga ZŠ Plamínkové 7:2
Ne 19.09 10:00 Football Players FK Zakarpattya 2. liga ZŠ Mazurská 5:3
Ne 19.09 11:00 Prasata Cascos 1. liga Na Šancích 7:2
Ne 19.09 12:00 TJ HANY BANY Atletico Bořislavka 2. liga Děkanka 0:3 K
Ne 19.09 13:00 AC Roma team Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga Angelovova 3:1
Ne 19.09 14:00 Prague Panthers Motor 2015 1. liga ZŠ Mazurská 1:0
Ne 19.09 14:45 FC Galácticos Prague united 2 2. liga ZŠ Plamínkové 1:4
Ne 19.09 17:00 SFT Toros 1. liga ZŠ Plamínkové 3:14
Ne 19.09 17:30 Plán A FC Hood Happy 2. liga RC Slavia Praha 5:4
Ne 19.09 18:00 FC Lopatov Havana C.F. 2. liga Sokol Vinohrady 1:5
Ne 19.09 18:30 AG United The Originals 2012 1. liga Na dlouhém lánu 5:7
Ne 19.09 20:00 Grand Team Ludeco A Prague United 1 1. liga Litvínovská 3:4
3.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 24.09 20:45 KFC Jež Truhla Boyz 2. liga Čechie Smíchov -:-
So 25.09 13:30 Tvůj problém TJ HANY BANY 2. liga ZŠ Plamínkové 3:0 K
So 25.09 15:00 Prague United 1 AC Roma team 1. liga Pražačka -:-
So 25.09 16:00 Prague united 2 United PUB 2. liga Pražačka -:-
So 25.09 18:00 Cascos Prague Panthers 1. liga Koráb -:-
Ne 26.09 09:00 FC Hood Happy Football Players 2. liga Běchovice -:-
Ne 26.09 11:00 Motor 2015 Grand Team Ludeco A 1. liga Angelovova -:-
Ne 26.09 13:30 Havana C.F. FC Galácticos 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 26.09 14:00 Atletico Bořislavka Plán A 2. liga Na dlouhém lánu 3:0 K
Ne 26.09 14:30 FK Zakarpattya FC Lopatov 2. liga Hagibor -:-
Ne 26.09 17:00 SFT AG United 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 26.09 20:00 Toros Prasata 1. liga Na Ovčíně -:-
4.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 02.10 12:00 United PUB Havana C.F. 2. liga Děkanka -:-
Ne 03.10 10:00 Football Players Atletico Bořislavka 2. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 03.10 11:00 Prasata SFT 1. liga Na Šancích -:-
Ne 03.10 11:00 Prague Panthers Toros 1. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 03.10 11:30 Truhla Boyz Prague united 2 2. liga Angelovova -:-
Ne 03.10 12:00 TJ HANY BANY KFC Jež 2. liga Děkanka 0:3 K
Ne 03.10 13:00 The Originals 2012 Prague United 1 1. liga Koráb -:-
Ne 03.10 14:00 AC Roma team Motor 2015 1. liga Angelovova -:-
Ne 03.10 16:00 FC Galácticos FK Zakarpattya 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 03.10 16:30 AG United Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 03.10 17:30 Plán A Tvůj problém 2. liga RC Slavia Praha -:-
Ne 03.10 18:00 FC Lopatov FC Hood Happy 2. liga Sokol Vinohrady -:-
Ne 03.10 20:00 Grand Team Ludeco A Cascos 1. liga Litvínovská -:-
5.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 08.10 19:15 Toros Grand Team Ludeco A 1. liga Na Ovčíně -:-
So 09.10 13:30 Tvůj problém Football Players 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 09.10 15:00 Prague United 1 Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga Pražačka -:-
So 09.10 15:00 Prasata AG United 1. liga Pražačka -:-
So 09.10 17:00 Cascos AC Roma team 1. liga Koráb -:-
Ne 10.10 11:00 FC Hood Happy FC Galácticos 2. liga Běchovice -:-
Ne 10.10 11:00 Motor 2015 The Originals 2012 1. liga SK Modřany -:-
Ne 10.10 12:00 TJ HANY BANY Plán A 2. liga Děkanka 0:3 K
Ne 10.10 13:30 Havana C.F. Truhla Boyz 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 10.10 14:00 Atletico Bořislavka FC Lopatov 2. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 10.10 14:30 FK Zakarpattya United PUB 2. liga Hagibor -:-
Ne 10.10 17:00 SFT Prague Panthers 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 10.10 19:30 KFC Jež Prague united 2 2. liga Čechie Smíchov -:-
6.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 16.10 12:00 United PUB FC Hood Happy 2. liga Děkanka -:-
So 16.10 16:00 Prague united 2 Havana C.F. 2. liga Pražačka -:-
Ne 17.10 10:00 Football Players TJ HANY BANY 2. liga ZŠ Mazurská 3:0 K
Ne 17.10 11:00 Prague Panthers Prasata 1. liga upřesní se -:-
Ne 17.10 11:30 Truhla Boyz FK Zakarpattya 2. liga Angelovova -:-
Ne 17.10 14:00 AC Roma team Toros 1. liga Angelovova -:-
Ne 17.10 14:45 The Originals 2012 Cascos 1. liga Koráb -:-
Ne 17.10 16:00 FC Galácticos Atletico Bořislavka 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 17.10 16:15 Sešrotuj tatu a mámu taky Motor 2015 1. liga Kobylisy -:-
Ne 17.10 17:30 Plán A KFC Jež 2. liga RC Slavia Praha -:-
Ne 17.10 18:00 AG United Prague United 1 1. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 17.10 18:00 FC Lopatov Tvůj problém 2. liga Sokol Vinohrady -:-
Ne 17.10 20:00 Grand Team Ludeco A SFT 1. liga Běchovice -:-
7.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 22.10 17:30 Toros The Originals 2012 1. liga Na Ovčíně -:-
So 23.10 13:30 Tvůj problém FC Galácticos 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 23.10 17:00 Cascos Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga Koráb -:-
Ne 24.10 11:00 FC Hood Happy Truhla Boyz 2. liga Běchovice -:-
Ne 24.10 11:00 Prague Panthers AG United 1. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 24.10 11:00 Motor 2015 Prague United 1 1. liga SK Modřany -:-
Ne 24.10 11:00 Prasata Grand Team Ludeco A 1. liga Na Šancích -:-
Ne 24.10 12:00 TJ HANY BANY FC Lopatov 2. liga Děkanka 0:3 K
Ne 24.10 13:30 Havana C.F. KFC Jež 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 24.10 14:00 Atletico Bořislavka United PUB 2. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 24.10 14:30 FK Zakarpattya Prague united 2 2. liga Hagibor -:-
Ne 24.10 17:00 SFT AC Roma team 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 24.10 17:30 Plán A Football Players 2. liga RC Slavia Praha -:-
8.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 30.10 12:00 United PUB Tvůj problém 2. liga Děkanka -:-
So 30.10 15:00 Prague United 1 Cascos 1. liga Pražačka -:-
So 30.10 16:00 Prague united 2 FC Hood Happy 2. liga Pražačka -:-
Ne 31.10 11:30 Truhla Boyz Atletico Bořislavka 2. liga Angelovova -:-
Ne 31.10 13:30 Havana C.F. FK Zakarpattya 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 31.10 14:00 AC Roma team Prasata 1. liga Angelovova -:-
Ne 31.10 14:45 The Originals 2012 SFT 1. liga Koráb -:-
Ne 31.10 16:00 FC Galácticos TJ HANY BANY 2. liga ZŠ Plamínkové 3:0 K
Ne 31.10 16:15 Sešrotuj tatu a mámu taky Toros 1. liga Kobylisy -:-
Ne 31.10 18:00 AG United Motor 2015 1. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 31.10 18:00 FC Lopatov Plán A 2. liga Sokol Vinohrady -:-
Ne 31.10 19:00 Grand Team Ludeco A Prague Panthers 1. liga Běchovice -:-
Ne 31.10 19:30 KFC Jež Football Players 2. liga Čechie Smíchov -:-
9.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 06.11 11:00 Toros Prague United 1 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 06.11 13:30 Tvůj problém Truhla Boyz 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
So 06.11 17:00 Cascos Motor 2015 1. liga Koráb -:-
Ne 07.11 10:00 Football Players FC Lopatov 2. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 07.11 11:00 FC Hood Happy Havana C.F. 2. liga Běchovice -:-
Ne 07.11 11:00 Prasata The Originals 2012 1. liga Na Šancích -:-
Ne 07.11 12:00 TJ HANY BANY United PUB 2. liga Děkanka 0:3 K
Ne 07.11 13:00 Prague Panthers AC Roma team 1. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 07.11 14:00 Atletico Bořislavka Prague united 2 2. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 07.11 14:30 FK Zakarpattya KFC Jež 2. liga Hagibor -:-
Ne 07.11 17:00 SFT Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 07.11 17:30 Plán A FC Galácticos 2. liga RC Slavia Praha -:-
Ne 07.11 19:00 Grand Team Ludeco A AG United 1. liga Běchovice -:-
10.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 13.11 12:00 United PUB Plán A 2. liga Děkanka -:-
So 13.11 15:00 Prague United 1 SFT 1. liga Pražačka -:-
So 13.11 16:00 Prague united 2 Tvůj problém 2. liga Pražačka -:-
Ne 14.11 11:00 Motor 2015 Toros 1. liga SK Modřany -:-
Ne 14.11 11:30 Truhla Boyz TJ HANY BANY 2. liga Angelovova 3:0 K
Ne 14.11 13:30 Havana C.F. Atletico Bořislavka 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 14.11 14:00 AC Roma team Grand Team Ludeco A 1. liga Angelovova -:-
Ne 14.11 14:30 FK Zakarpattya FC Hood Happy 2. liga Hagibor -:-
Ne 14.11 14:45 The Originals 2012 Prague Panthers 1. liga Koráb -:-
Ne 14.11 16:00 FC Galácticos Football Players 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 14.11 16:15 Sešrotuj tatu a mámu taky Prasata 1. liga Kobylisy -:-
Ne 14.11 18:00 AG United Cascos 1. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 14.11 19:30 KFC Jež FC Lopatov 2. liga Čechie Smíchov -:-
11.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 19.11 17:30 Toros Cascos 1. liga Na Ovčíně -:-
So 20.11 13:30 Tvůj problém United PUB 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 21.11 10:00 Football Players Havana C.F. 2. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 21.11 11:00 FC Hood Happy KFC Jež 2. liga Běchovice -:-
Ne 21.11 11:00 Prasata Prague United 1 1. liga Na Šancích -:-
Ne 21.11 12:00 TJ HANY BANY Prague united 2 2. liga Děkanka 0:3 K
Ne 21.11 12:00 Prague Panthers Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 21.11 14:00 Atletico Bořislavka FK Zakarpattya 2. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 21.11 14:00 AC Roma team AG United 1. liga Angelovova -:-
Ne 21.11 17:00 SFT Motor 2015 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 21.11 17:30 Plán A Truhla Boyz 2. liga RC Slavia Praha -:-
Ne 21.11 18:00 FC Lopatov FC Galácticos 2. liga Sokol Vinohrady -:-
Ne 21.11 20:00 Grand Team Ludeco A The Originals 2012 1. liga Litvínovská -:-
12.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 27.11 12:00 United PUB FC Lopatov 2. liga Děkanka -:-
So 27.11 16:00 Prague united 2 Plán A 2. liga Pražačka -:-
Ne 28.11 11:00 FC Hood Happy Atletico Bořislavka 2. liga Běchovice -:-
Ne 28.11 11:30 Truhla Boyz Football Players 2. liga Angelovova -:-
Ne 28.11 13:30 Havana C.F. TJ HANY BANY 2. liga ZŠ Plamínkové 3:0 K
Ne 28.11 14:30 FK Zakarpattya Tvůj problém 2. liga Hagibor -:-
Ne 28.11 16:00 Sešrotuj tatu a mámu taky The Originals 2012 1. liga Kobylisy -:-
Ne 28.11 19:30 KFC Jež FC Galácticos 2. liga Čechie Smíchov -:-
13.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 04.12 13:30 Tvůj problém FC Hood Happy 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 05.12 10:00 Football Players Prague united 2 2. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 05.12 12:00 TJ HANY BANY FK Zakarpattya 2. liga Děkanka 0:3 K
Ne 05.12 14:00 Atletico Bořislavka KFC Jež 2. liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 05.12 16:00 FC Galácticos United PUB 2. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 05.12 17:30 Plán A Havana C.F. 2. liga RC Slavia Praha -:-
Ne 05.12 18:00 FC Lopatov Truhla Boyz 2. liga Sokol Vinohrady -:-
14.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 24.12 10:03 Toros AG United 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 4
Jacq Emeric (Pra1) 4
2.
Bačo Robin (ROM) 3
Hruban František (ŠRO) 3
Kincl Marek (TOR) 3
3.
Brdek David (CAS) 2
Douillard Andrea (Pra1) 2
Hrbáč Jakub (PRS) 2
2. liga
1.
Mayor Mykhaylo (Zak) 8
2.
Štoček Jakub (TRU) 7
3.
Holubka Stanislav (Zak) 6
3. liga
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 67
2.
Bouška Martin (PAN) 66
3.
Rychetník Jakub (MTR) 64
2. liga
1.
Horáček Jan (KFC) 69
2.
Zhuravlov Yurii (Zak) 59
3.
Drobný Vojtěch (TRU) 45
3. liga