1. liga
1. Prasata 6
2. AC Roma team 6
3. Prague Panthers 6
2. liga
1. Truhla Boyz 9
2. Prague united 2 9
3. Football Players 9
3. liga

AG United

Vedoucí týmu

Lukáš Kozák
721310247
kozak.luigi@gmail.com

Zástupce vedoucího

Štěpán Touma
776141236
stepantouma@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Acosta Olivas Alejandro (1993)
Adámek Filip (1994)
Adámek Oliver (2000)
Andr Štěpán (1993)
Asaf Zaga (1991)
Badette Lyonel (1986)
Bergner David (2005)
Bernard Tomáš (1998)
Bílek Adam (2000)
Binder Marek (1996)
Blažek Daniel (2000)
Blažek Dominik (2004)
Bokamoso Moalosi (1990)
Borský Daniel (1996)
Bouška Martin (1989) (Na hostování v Prague Panthers)
Brož Milan (1977)
Duchoslav Jan (1998)
Faltus Matěj (1998)
Fiksa, David (1996)
Firla Michal (1996)
Gelmetti Renzo (1998)
Gjurič Josef (2002)
Gjurič Mikuláš (2002)
Hamada Ondřej (1998)
Hauser Lukáš (1999) (Na hostování v Sešrotuj tatu a mámu taky)
Havlín Vojtěch (1997)
Hejda Šimon (1997)
Hévr Gabriel (1999)
Holec Patrk (1996)
Hradecký Jiří (1988)
Hrycej Martin (1993)
Hybášek Martin (1997)
Chen Ziran (1992)
Chlum Tomáš (1992)
Chmel František (1995)
Jelínek Jan (1995)
Karoch Štěpán (1989)
Klomfar Patrik (2001)
Komárek Martin (20 9)
Kozák Lukáš (1993)
Kroneisl Petr (1999) (Na hostování v Sešrotuj tatu a mámu taky)
Kubiš Petr (1991)
Kůš Jakub (1995)
Kutil Vojtěch (19R2)
Kylar Martin (2005)
Lancinger Václav (1994)
Lorman Mikuláš (2001)
Lošák Adam (1993)
Lukeš Jan (1998)
Madaras Matúš (1999)
Maunge Amuchilani (1990)
Michael Foršt (1999)
Nebeský Marek (1998)
Nejedlý Adam (1997)
Němec František (1993)
Nguyen Anton (2002)
Nguyen Son Tung (2001) (Na hostování v FC Galácticos)
Pleštil Martin (2001)
Pospíšil Jan (1989)
Rebabedi Setshogo (1992)
Rojdl Adam (1990)
Rokyta Martin (1999)
Rybáček Kryštof (1991)
Saktor Ira (1994)
Sharipov Dzhumar (2002)
Skrbek Tomáš (1993)
Smrček Matěj (1996)
Smyčka Vojtěch (2002)
Strnad Lukáš (1998)
Stuchlík Ondřej (2000)
Suchánek Lukáš (1994)
Suja Ladislav (1993)
Svoboda Štěpán (1995)
Šimon Václav (1996)
Štícha Jan (1992)
Tiến Manh Vu (1999)
Toman Michal (1999)
Touma Štěpán (1996)
Trnka Lukáš (1998)
Valtýř David (2000)
Vávra Marek (1993)
Vyleta Dominik (1998)
Worsch Milan (1996)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
19.09.2021 Ne 18:30 AG United The Originals 2012 Na dlouhém lánu 5:7
26.09.2021 Ne 17:00 SFT AG United ZŠ Plamínkové :
03.10.2021 Ne 16:30 AG United Sešrotuj tatu a mámu taky Na dlouhém lánu :
09.10.2021 So 15:00 Prasata AG United Pražačka :
17.10.2021 Ne 18:00 AG United Prague United 1 Na dlouhém lánu :
24.10.2021 Ne 11:00 Prague Panthers AG United ZŠ Mazurská :
31.10.2021 Ne 18:00 AG United Motor 2015 Na dlouhém lánu :
07.11.2021 Ne 19:00 Grand Team Ludeco A AG United Běchovice :
14.11.2021 Ne 18:00 AG United Cascos Na dlouhém lánu :
21.11.2021 Ne 14:00 AC Roma team AG United Angelovova :
24.12.2021 10:03 Toros AG United ZŠ Plamínkové :
Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 4
Jacq Emeric (Pra1) 4
2.
Bačo Robin (ROM) 3
Hruban František (ŠRO) 3
Kincl Marek (TOR) 3
3.
Brdek David (CAS) 2
Douillard Andrea (Pra1) 2
Hrbáč Jakub (PRS) 2
2. liga
1.
Mayor Mykhaylo (Zak) 8
2.
Štoček Jakub (TRU) 7
3.
Holubka Stanislav (Zak) 6
3. liga
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 67
2.
Bouška Martin (PAN) 66
3.
Rychetník Jakub (MTR) 64
2. liga
1.
Horáček Jan (KFC) 69
2.
Zhuravlov Yurii (Zak) 59
3.
Drobný Vojtěch (TRU) 45
3. liga