1. liga
1. Toros 25
2. Prague United 1 24
3. Prague Panthers 21
2. liga
1. FK Zakarpattya 36
2. Football Players 33
3. Prague united 2 30
3. liga

United PUB

  • Domácí hřiště: Děkanka
  • Termín domácích zápasů: sobota 12:00
  • Barva dresů: bílá/černá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

František Lapka
724893985
lapkafrantisek@gmail.com

Zástupce vedoucího

Registrovaní hráči týmu

Beneš Jáchym (2003)
Černý Jiři (2004)
Daki Gabriel (1997)
Drahokoupil Petr (2002)
DudilieuxMatias Jacques (2003)
Gruber Prokop (2003)
Hošek Denis (2004)
Janiš Hynek (2003)
Kontra Nikola (2004)
Kozurik petr (2001)
Lapka František (2003)
Neuschel Jaroslav (1992)
Obrda Ondřej (2005)
Pernica Jiří (2001)
Růžička Tadeáš (2003)
Rybka Matouš (2001)
Sikora Jakub (2003)
Smutný Ludvík (2002)
Sztwiertnia Denis (2004)
Ševčík David (2002)
Vébr Šimon (2004)
Vyleťal Tadeáš (2002)
Vyšata Lukáš (2003)
Zacharčuk Arťom (2004)
Zacharčuk Arťom (2004)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
12.09.2021 Ne 19:30 KFC Jež United PUB Čechie Smíchov 7:0
18.09.2021 So 12:00 United PUB Truhla Boyz Děkanka 1:14
25.09.2021 So 16:00 Prague united 2 United PUB Pražačka 10:0
02.10.2021 So 12:00 United PUB Havana C.F. Děkanka 0:10
10.10.2021 Ne 14:30 FK Zakarpattya United PUB Hagibor 11:0
16.10.2021 So 12:00 United PUB FC Hood Happy Děkanka 1:6
24.10.2021 Ne 14:00 Atletico Bořislavka United PUB Na dlouhém lánu 6:0
31.10.2021 Ne 13:00 United PUB Tvůj problém Děkanka 4:3
07.11.2021 Ne 12:00 TJ HANY BANY United PUB Děkanka 0:3
14.11.2021 Ne 13:00 United PUB Plán A Děkanka 0:6
27.11.2021 So 12:00 United PUB FC Lopatov Děkanka 7:3
05.12.2021 Ne 16:00 FC Galácticos United PUB ZŠ Plamínkové :
24.12.2021 14:42 Football Players United PUB ZŠ Mazurská :
Střelci
1. liga
1.
Sivák Alexander (GRA) 17
2.
Mazanec Pavel (PAN) 11
3.
Jacq Emeric (Pra1) 10
Šafař Vojtěch (PRS) 10
2. liga
1.
Havlíček Michal (PLA) 31
2.
Mayor Mykhaylo (Zak) 29
3.
Beneš Eduard (HOO) 16
3. liga
Brankáři
1. liga
1.
Artus Alexandre (Pra1) 88
2.
Rychetník Jakub (MTR) 87
3.
Vitkovský Radek (GRA) 79
2. liga
1.
Zhuravlov Yurii (Zak) 203
2.
Damoiseau Nicolas (Pra2) 181
3.
Fazekaš Dominik (ATB) 158
3. liga
Útok
1. liga
1.
Toros 60
2.
Prasata 47
3.
Grand Team Ludeco A 42
2. liga
1.
FK Zakarpattya 84
2.
Football Players 70
3.
Prague united 2 54
3. liga