28 Čmelík Jan
29 Rodina David
49 Solanes Damián
56 Rodina Michael
Komentář: Neskutečné utkání, které mělo snad úplně všechno, co fanoušek fotbalu chce vidět. Celé utkání se hrálo v naprosto maximálním tempu, kdy šance střídala šanci na obou stranách. První, kdo se mohl radovat z gólu, byl tým domácích, kdy ve 36. vteřině utkání otevřel skóre Adamovský a začala velká střelnice, jelikož sebemenší zaváhání jedné z obran, bylo automaticky potrestáno ofenzívou druhého týmu. Domácím se podařilo jít už v 5. minutě do dvougólového vedení, které ale bylo o 4 minuty později smazáno a začalo se opět od nuly. Ve 14. minutě vrátil opět svému týmu vedení Kříž, který odstartoval gólovou smršť do branky hostů, když po jeho gólu vstřelil jeho tým během tří minut další tři góly a stav byl 6:2. Čtyřgólové vedení by ve mnoha utkáních znamenalo naprosto komfortní náskok, ale to rozhodně neplatilo u tohoto šíleného utkání, kde se opravdu mohlo stát cokoliv. Ve 27. minutě se totiž trefil hostující Rodina D. a ofenzivní smršť začala i na straně druhé, kdy minutu na to zkompletoval hattrick dnes klíčový hráč hostů Čmelík a o další minutu později se trefil Rodina D. podruhé a stav byl opět o gól. Šílený první poločas skončil 6:5 ve prospěch domácího týmu, ale hosté díky velkému závěru prvního poločase byli při chuti, zatímco hlavně obraně domácích chuť hodně zhořkla, takže nejeden nestranný fanoušek očekával obrat. Druhý poločas se nesl v duchu toho prvního, ale první úder v druhé půli patřil opět domácím, kdy se ve 32. minutě trefil Jurka a uklidnil tím náladu ve svém týmu. Po tomto gólu se na další trefu čekalo opravdu dlouho vzhledem k tomu, jak se utkání vyvíjelo, jen koncovky obou týmů si daly na chvilku pauzu. Ve 44. minutě po trefě Kajaby to pro domácí bylo opět o tři a čím více se blížilo konci, tím více rostl domácím úsměv na tváři. Ve 49. minutě sice Solanes ještě snížil a vykřesal tím naději pro svůj tým. Hosté poslední desetiminutovku už museli jet vabank a soustředit se pouze na ofenzívu, čehož domácí využili z brejků, kdy se konkrétně Mazanec trefil hned dvakrát během dvou minut a čtyřgólový náskok 7 minut do konce už se zdál opravdu komfortní. Když v 56. minutě ještě snížil Rodina M., tak si myslím, že se nejeden hráč domácích ještě o výsledek bál, ale strach určitě definitivně skončil po trefě Adamovského z 58. minuty, který též zkompletoval hattrick, jako jeho soupeř a to byla také poslední trefa tohoto neskutečného utkání. Kdyby to šlo, tak si za svůj výkon dnes zasloužily tři body oba týmy, které nechaly na hřišti úplně všechno a fanoušci určitě nelitovali toho, že si udělali tuto slunnou neděli čas, jelikož viděli nejspíše nejpohlednější utkání celé sezóny. Výhru ale brát oba týmy nemohou a tak berou body pouze domácí, kteří byli v koncovce lepším týmem. Vyzdvihnout se musí určitě výkony Adamovského za domácí a Čmelíka za hosty, kteří byli pro svůj tým naprosto klíčoví a jejich góly, či vytvořené šance zdobily toto utkání po celých 60 minut.