1. liga
1. Toros 9
2. FC Vyhaslé Hvězdy 6
3. Young Boys Prague 6
2. liga
1. Náhodná rotace 9
2. FC Notor Střešovice 7
3. Truhla Boyz 7
3. liga
1. Prague Dingoes 6
2. FC Bořislavsko 6
3. TJ HANY BANY 6
4. liga

Novinky

Změny v pramako lize

13.03.2018

Od nové sezony se opět budou do zápisu o utkání zapisovat registrační čísla hráčů takže chybějící registrace hráčů kteří jsou registrováni už z dřívější doby zašlete na mail pramako@seznam.cz kde vám za 30 kč bude udělána kopie.

Nově může mít každý tým neomezeně hráčů na hostování  ale nadále platí že v daném kole mohou nastoupit pouze tři nekmenový hráči(čili z počtu hostujících hráčů pokaždé jen tři ale v každém kole například někdo jiný z hostujících hráčů)
Registrovaný hráč může nastoupit bez registrace pouze svůj první zápas než bude registrace vyrobena a poté už bez registrace nesmí nastoupit nebo pokud nastoupí bude mu zpoplatněno dle DŘ.

Registrace hráče v průběhu sezony musí být provedena na účet ligy zároven s jeho registrováním, nebude li tak provedeno bude hráč od svého druhého zápasu brán jako hráč na černo a bude zápas kontumován.

Nově byla ustanovena odvolací komise ve složení David Kocman a Filip Adámek kteří budou řešit případné odvolání týmů proti rozhodnutí DK

 

 

 

Důležité upozornění!

05.03.2018

Ahoj kamrádi,
​Chtěl bych upozornit všechny týmy, že od této sezóny má rozhodčí povinnost kontroly registračních průkazů. Tudíž máme povinnost je mít na zápas vždy u sebe, pokud je zapomenete budete muset hrát na rodné číslo a zároveň občanský průkaz, což bude trestáno pokutou 50Kč za start. 
​Tuto skutečnost zavádíme z důvodu nárůstu hraní hráčů na černo!
​Pokud vám některé registračky chybí, rádi vám je doděláme za poplatek 30Kč, nová rergistrace stojí stále 50Kč. Poplatek je především k admistrativním účelům.
​Admin :)

Reprezentace PRAMAKO

13.01.2018

Dnešní den jsme se zúčastnili turnaje ve Štětí u Mělníka. Umístili jsme se po velmi zdařilém boji na krásném 4. místě, kdy jsme zvítězili ve skupině a poté smolně prohráli až v semifinále o třetí místo. Fotky jsou k nahlédnutí na Facebooku Pramako ligy.

SESTAVA:
Jan Hradil (brankář) - Young Boys Prague
David Horvát - Grand Team Ludeco
Ondřej Jelínek - FC Notor Střešovice
David Šturma - FC Cascos
Jakub Benda - Young Boys Prague
Patrik Janků - Young Boys Prague

Výsledky zápasů:
Pramako vs. Božkov Team 3:3 (Jelínek, Janků, Benda)
Pramako vs. Bizoni 3:0 (Jelínek, 2* Janků)
Pramako vs. Sokol Račice 4:2 (Benda, 2*Janků, Hradil)
Pramako vs. Bílý Balet 2:1 (2*Janků)

čtvrtfinále:
Pramako vs. Šotek Team 2:0 (2*Janků)

semifinále:
Pramako vs. Bizoni 0:1

zápas o třetí místo:
Pramako vs. Božkov Team 0:3

Konečná tabulka a statistiky 1.Liga

26.11.2017

1.Liga

1.Young Boys Prague
2.FC Vyhaslé Hvězdy
3.FC Cascos

Střelci

1.Janků Patrik Young Boys Prague 19 gólů
2.Fedorchenko Oleksandr FC Vyhaslé Hvězdy 12 gólů
3.Hradil Jan Young Boys Prague 10 gólů

Brankáři

1.Roshan David Young Boys Prague 105 minut
2.Žežulka Jan Young Boys Prague 87 minut
3.Vejvoda Jaroslav Modřanský svině 83 minut

Konečná tabulka a statistiky 2. Liga

26.11.2017

2Liga

1.Toros
2.A.F.C."FENIX"
3.Truhla Boyz

Střelci

1.Janošek David Toros 20 gólů
2.Solanes Damián Toros 13 gólů
3.Borota Martin Toros 12 gólů

Brankáři

1.Hloušek Petr FK PRAHA 114 minut
2.Lytovka Oleksandr A.F.C."FENIX" 99 minut
3.Prošek Tomáš Název týmu 93 minut

Konečná tabulka a statistiky 3.Liga

26.11.2017

3.Liga

1.FC Notor Střešovice
2.Náhodná rotace
3.Motor 2015

Střelci

1.Jelínek Ondřej FC Notor Střešovice 19 gólů
2.Veverka Ondřej FC Beránci 16 gólů
3.Štoček Jakub Motor 2015 14 gólů

Brankáři

1.Hruška Michal TJ HANY BANY 124 minut
2.Trunečka Ondřej Náhodná rotace 99 minut
3.Vondra Adam SFT 89 minut

|« První « Předhozí 1 2 3 4 5 6 7 ...
Střelci
1. liga
1.
Bilka Petr (GRA) 9
2.
Idrissov Diaz (FEN) 6
Janošek David (TOR) 6
Solanes Damián (TOR) 6
3.
Brožek David (CAS) 4
Nový Jakub (VYH) 4
Střelecký Pavel (PAL) 4
2. liga
1.
Nešpor Jakub (ROT) 6
2.
Dostál Aleš (ROT) 4
Medal Luboš (ORI) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
3.
Denis Vojtěch (ROT) 3
Fábry Daniel (ORI) 3
Hrvačič Mario (TRU) 3
3. liga
1.
Saidl Michal (FCB) 6
2.
Kabeš Filip (PDI) 4
3.
Mičke Vítek (AGB) 3
Štědrý Matěj (SFL) 3
Zvoníček Matěj (PDI) 3
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 73
2.
Hloušek Petr (FKP) 58
3.
Švrčina Roman (PAL) 55
2. liga
1.
Kaňka Jakub (TRU) 96
2.
Trunečka Ondřej (ROT) 85
3.
Doubek Lukáš (NOS) 77
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 73
2.
Hruška Michal (HAN) 67
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 60
Fazekaš Dominik (FCB) 60
4. liga
Obrana
1. liga
1.
FC Vyhaslé Hvězdy 4
2.
FK PRAHA 5
3.
Toros 8
2. liga
1.
Náhodná rotace 4
Truhla Boyz 4
2.
FC Beránci 5
3.
SFT 6
3. liga
1.
Modřanský svině 0
2.
FC Bořislavsko 1
3.
Prague Dingoes 4
4. liga