1. liga
1. FC Cascos 25
2. A.F.C."FENIX" 25
3. Toros 24
2. liga
1. A.F.C. FFA 22
2. Modřanský svině 22
3. TJ HANY BANY 15
3. liga
1. FC Beránci 27
2. Prasata 24
3. Sešrotuj tatu a mámu taky 22

Turnaje

Plán zimních turnajů pořádaných PRAMAKO ligou.
Startovné pro týmy je 1600 Kč za turnaj.
Turnaje ve Vršovicích se hrají v hale s míčem na futsal velikosti 4.
​Turnaje na Litvínovské se konají na zastřešené umělé trávě s normlálním míčem velikosti 5.
Přihlášky posílejte na: pramako@seznam.cz
​Tel: 608090822- Filip Adámek
777001691- David Kocman

Termíny:
2.12 8-12,30 HALA VRŠOVICE Mikulášský turnaj
8.12 17-22 HALA LITVÍNOVSKÁ Prosincový turnaj
22.12 9-16 HALA VRŠOVICE Vánoční turnaj I
23.12 9-14 HALA VRŠOVICE Vánoční turnaj II
29.12 9-16 HALA VRŠOVICE Novoroční turnaj
13.1 17-21 HALA VRŠOVICE Lednový turnaj I
27.1 9-16 HALA VRŠOVICE Lednový turnaj II
3.2. 9-14 HALA VRŠOVICE Únorový turnaj

NEVÁHEJTE A PŘIHLASTE SVŮJ TÝM!

Dále Vás stejně jako loni zveme na JAMBO cupy.
Ty se odehrají v následujících termínech v hale na Želivského (Hagibor).
15.12.2018 13-22
5.1.2019 9-15
12.1.2019 9-15
19.1.2019 9-15
9.2.2019 9-15
23.2.2019 9-15

Přihlášky a případné dotazy ohledně tohoto turnaje prosím směřujte rovnou k pořadateli turnaje Petru Jamborovi tel: 721486245

Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 17
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 15
3.
Janků Patrik (YBP) 13
2. liga
1.
Král Martin (SHO) 16
2.
Brejcha Matěj (MOD) 13
3.
Avetyan Narek (FFA) 12
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 24
2.
Anýž Ondřej (ATS) 17
Gregor Ondřej (ŠRO) 17
3.
Klípa Jakub (BER) 16
Brankáři
1. liga
1.
Hloušek Petr (FKP) 85
2.
Vitkovský Radek (GRA) 84
3.
Klečka Jiří (CAS) 71
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Hruška Michal (HAN) 95
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 97
3.
Havlín Vojtěch (AGB) 96
Útok
1. liga
1.
A.F.C."FENIX" 63
2.
Toros 57
3.
FC Cascos 55
2. liga
1.
A.F.C. FFA 51
Modřanský svině 51
2.
FC Showdown 38
3.
FC Tukabel 33
3. liga
1.
Prasata 78
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 56
3.
FC Beránci 50
Obrana
1. liga
1.
Young Boys Prague 22
2.
FC Cascos 23
3.
FC Notor Střešovice 32
2. liga
1.
A.F.C. FFA 16
2.
TJ HANY BANY 22
3.
FC Showdown 25
3. liga
1.
FC Beránci 8
2.
AGB Prague 16
3.
Prasata 21