1. liga
1. FC Cascos 25
2. A.F.C."FENIX" 25
3. Toros 24
2. liga
1. A.F.C. FFA 22
2. Modřanský svině 22
3. TJ HANY BANY 15
3. liga
1. FC Beránci 27
2. Prasata 24
3. Sešrotuj tatu a mámu taky 22

Tresty

 

TRESTY OSOBNÍ

Vihak Roman (A.F.C. FEnix) Stop do konce kalendářního roku 2018 (1 zápas) za ČK a POKUTA 100 Kč (splatnost do 19.11.2018)
Beneš Petr (FC Cascos) Stop do konce kalendářního roku 2018 (2 zápasy) za ČK a POKUTA 200 Kč (splatnost do 19.11.2018)
Novák Lukáš (Truhla boyz) Stop do konce kalendářního roku 2018 (2 zápasy) za ČK a POKUTA 200 Kč (splatnost do 19.11.2018)
Škorvaga Cyril(FC Tukabel) Stop do konce kalendářního roku 2018 (2 zápasy) za ČK a POKUTA 200 Kč (splatnost do 19.11.2018)
Brunclík David (Young boys) POKUTA 50 Kč (splatnost do 31.10.2018)
Pohlodko Radek (AC Roma team) POKUTA 100 Kč (splatnost do 31.10.2018)
Šídlo Milan (Modřanský svině) POKUTA 50 Kč (splatnost do 31.10.2018)
Polyanskov Vyacheslav (A.F.C. FFA) POKUTA 50 Kč (splatnost do 31.10.2018)
Kuzník Jiří (Young boys) POKUTA 100 Kč (splatnost do 31.10.2018)
Pindzholya Vladimir (A.F.C. FEnix) POKUTA 100 Kč (splatnost do 31.10.2018)

 
 

TRESTY TÝMOVÉ:


................................................

ARCHIV DLUHŮ A TRESTŮ:

CROATHERM Team  Pokuta 2000,- Kč

Kučera Daniel (Plán B) Pokuta 50,- Kč 
Karel Šmoranc (Košíře) Pokuta 200,- Kč 
Matěj Machán (Košíře) Pokuta 50,- Kč 
Romanovskyy Markiyan Pokuta 500,- Kč  a stop na 8 zápasů za ČK v 10 kole (splatnost 14.6.2017) +podmínka do 30.6.2020
Bugayevskiy Ruslan ( FFA podmínka do 30.6.2021 za Čk udělenou za N.CH. při nedodržení trest na 10 zapasu
Hrejzek Ladislav (Los Blancos) Pokuta 50,- Kč ​ za dvě ŽK
Palkoska Radek (Prasata) Pokuta 100 K
​Mechl Lukáš Pokuta 100 Kč 

Čejka Jan (Bořislavsko)  Pokuta 100 Kč 
Hének Jiří (Modřanský svině)  Stop do 31.12.2018 s následnou podmínkou do 31.12.2019 na  ČK za ČK

Mašek Václav (Vyhaslé hvězdyPokuta 200,- Kč

Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 17
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 15
3.
Janků Patrik (YBP) 13
2. liga
1.
Král Martin (SHO) 16
2.
Brejcha Matěj (MOD) 13
3.
Avetyan Narek (FFA) 12
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 24
2.
Anýž Ondřej (ATS) 17
Gregor Ondřej (ŠRO) 17
3.
Klípa Jakub (BER) 16
Brankáři
1. liga
1.
Hloušek Petr (FKP) 85
2.
Vitkovský Radek (GRA) 84
3.
Klečka Jiří (CAS) 71
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Hruška Michal (HAN) 95
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 97
3.
Havlín Vojtěch (AGB) 96
Útok
1. liga
1.
A.F.C."FENIX" 63
2.
Toros 57
3.
FC Cascos 55
2. liga
1.
A.F.C. FFA 51
Modřanský svině 51
2.
FC Showdown 38
3.
FC Tukabel 33
3. liga
1.
Prasata 78
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 56
3.
FC Beránci 50
Obrana
1. liga
1.
Young Boys Prague 22
2.
FC Cascos 23
3.
FC Notor Střešovice 32
2. liga
1.
A.F.C. FFA 16
2.
TJ HANY BANY 22
3.
FC Showdown 25
3. liga
1.
FC Beránci 8
2.
AGB Prague 16
3.
Prasata 21