1. liga
1. FENIX 9
2. A.F.C. FFA 9
3. Young Boys Prague 8
2. liga
1. FC Košíře Praha 13
2. FC Showdown 12
3. FC Beránci 10
3. liga
1. FC Partners 10
2. AGB Prague 7
3. Prague Dingoes 6

Tresty

TRESTY OSOBNÍ:

Novák Lukáš (Truhla boyz) POKUTA 200 Kč 
Šídlo Milan (Modřanský svině) POKUTA 50 Kč 
Polyanskov Vyacheslav (A.F.C. FFA) POKUTA 50 Kč 
Shamil Isaev (A.F.C. FFA) STOP na následující zápas za ČK po druhé žluté kartě. 
Semerák Mikuláš (Sešrotuj tátu a mámu taky) POKUTA 50 Kč a STOP na následující zápas za 2* ŽK.  (splatnost do 12.4.2019)

 
 

TRESTY TÝMOVÉ:


................................................

ARCHIV DLUHŮ A TRESTŮ:

CROATHERM Team  Pokuta 2000,- Kč

Kučera Daniel (Plán B) Pokuta 50,- Kč 
Karel Šmoranc (Košíře) Pokuta 200,- Kč 
Matěj Machán (Košíře) Pokuta 50,- Kč 
Romanovskyy Markiyan Pokuta 500,- Kč  a stop na 8 zápasů za ČK v 10 kole (splatnost 14.6.2017) +podmínka do 30.6.2020
Bugayevskiy Ruslan ( FFA podmínka do 30.6.2021 za Čk udělenou za N.CH. při nedodržení trest na 10 zapasu
Hrejzek Ladislav (Los Blancos) Pokuta 50,- Kč ​ za dvě ŽK
Palkoska Radek (Prasata) Pokuta 100 K
​Mechl Lukáš Pokuta 100 Kč 

Čejka Jan (Bořislavsko)  Pokuta 100 Kč 
Hének Jiří (Modřanský svině)  Stop do 31.12.2018 s následnou podmínkou do 31.12.2019 na  ČK za ČK

Mašek Václav (Vyhaslé hvězdyPokuta 200,- Kč

Střelci
1. liga
1.
Sivak Alexandr (GRA) 8
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 6
Soloviov Oleksandr (FEN) 6
3.
Benda Jakub (YBP) 5
Daněk Jan (ROT) 5
Hradil Jan (YBP) 5
2. liga
1.
Mašek David (SHO) 9
2.
Plecitý Tomáš (KOŠ) 8
3.
Král Martin (SHO) 7
Mansur Anev (SHO) 7
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 11
2.
Nguyen Son Tung (AGB) 7
3.
Dvořák David (HAV) 5
Kaleja Denis (ROM) 5
Štér Jaroslav (HAV) 5
Brankáři
1. liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 93
2.
Tabakovych Oleksandr (FEN) 75
3.
Ukhal Pavel (FFA) 61
2. liga
1.
Janota Jiří (KOŠ) 93
2.
Bouška Martin (BER) 81
3.
Valeš Jakub (SHO) 77
Niko Filip (ORI) 77
3. liga
1.
Routa Jakub (PLA) 94
2.
Secara Aureliu (PAR) 90
3.
Forman Jan (ATB) 74
Útok
1. liga
1.
FENIX 26
2.
Young Boys Prague 22
3.
Grand Team Ludeco 19
2. liga
1.
FC Showdown 27
2.
FC Košíře Praha 22
3.
Prasata 21
3. liga
1.
Motor 2015 21
2.
AGB Prague 19
3.
AC Roma team 17
Havana C.F. 17
Plán A 17