1. liga
1. FENIX 9
2. A.F.C. FFA 9
3. Young Boys Prague 8
2. liga
1. FC Košíře Praha 13
2. FC Showdown 12
3. FC Beránci 10
3. liga
1. FC Partners 10
2. AGB Prague 7
3. Prague Dingoes 6

Sazebník

A. POPLATKY

Vystavení registračního průkazu, nebo jeho duplikátu 50,- Kč
Poplatek za ohlášení hostování/přestupu (včetně vystavení RP) 100,- Kč
Startovné hráče na sezónu (nad 15 povolených hráčů) 50,- Kč/hráč
Jednorázový poplatek za přejmenování týmu (vyhotovení RP není započteno) 200,- Kč
Odvolání proti rozhodnutí DK (v případě schválení odvolání se poplatek vrací) 200,- Kč

 

B. POKUTY PRO TÝMY

Kontumační prohra za nedostavení se týmu k utkání s omluvou (2. případ v sezoně) 500,- Kč
Kontumační prohra - technická kontumace 200,- Kč
Kontumační prohra - ostatní případy 800,- Kč
Kontumační prohra za nedostavení se týmu k utkání bez ohlášení,  či dostavení se v nedostatečném počtu 1000-Kč
Porušení povinnosti mít připraveny ke hře dva vlastní míče schopné ke hře o velikosti 5 - první případ v sezóně 100,- Kč
Porušení povinnosti mít připraveny ke hře dva vlastní míče schopné ke hře o velikosti 5 - každý další případ v sezóně 200,- Kč
Hraní hráče na průkaz totožnosti místo RP 30,- Kč/hráč
Nepodepsání zápisu o utkání kapitánem 150,- Kč
Kapitán není označen kapitánskou páskou 50,- Kč
Nedostavení se klubového pomezního rozhodčího na zápas 250,- Kč


B. POKUTY PRO HRÁČE

Druhá ŽK v sezóně 50,- Kč
Čtvrtá ŽK v sezóně 100,- Kč
Šestá ŽK v sezóně 200,- Kč
ČK za nesportovní chování 300,- Kč
ČK ostatní 150,- Kč


Tento Sazebník je platný od 30.3.2017

Střelci
1. liga
1.
Sivak Alexandr (GRA) 8
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 6
Soloviov Oleksandr (FEN) 6
3.
Benda Jakub (YBP) 5
Daněk Jan (ROT) 5
Hradil Jan (YBP) 5
2. liga
1.
Mašek David (SHO) 9
2.
Plecitý Tomáš (KOŠ) 8
3.
Král Martin (SHO) 7
Mansur Anev (SHO) 7
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 11
2.
Nguyen Son Tung (AGB) 7
3.
Dvořák David (HAV) 5
Kaleja Denis (ROM) 5
Štér Jaroslav (HAV) 5
Brankáři
1. liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 93
2.
Tabakovych Oleksandr (FEN) 75
3.
Ukhal Pavel (FFA) 61
2. liga
1.
Janota Jiří (KOŠ) 93
2.
Bouška Martin (BER) 81
3.
Valeš Jakub (SHO) 77
Niko Filip (ORI) 77
3. liga
1.
Routa Jakub (PLA) 94
2.
Secara Aureliu (PAR) 90
3.
Forman Jan (ATB) 74
Útok
1. liga
1.
FENIX 26
2.
Young Boys Prague 22
3.
Grand Team Ludeco 19
2. liga
1.
FC Showdown 27
2.
FC Košíře Praha 22
3.
Prasata 21
3. liga
1.
Motor 2015 21
2.
AGB Prague 19
3.
AC Roma team 17
Havana C.F. 17
Plán A 17