1. liga
1. Toros 12
2. Cascos 12
3. Sešrotuj tatu a mámu taky 9
2. liga
1. Prague Panthers 12
2. Prasata 10
3. FC Lopatov 9
3. liga
1. Football Players 7
2. FC Galácticos 7
3. Plán A 4

Football Players

  • Domácí hřiště: Laudova
  • Termín domácích zápasů: Sobota 10:00
  • Barva dresů: Rudá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Michal Jonáš
722144676
Maikljony@seznam.cz

Zástupce vedoucího

Michal Coubal
739061140
Michalcoubal@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Bílek Robert (1996)
Boháč Michal (1993)
Coubal Michal (1993)
Demuth Lukáš (1995) (Hostování z FK PRAHA)
Dušek Přemek (1995)
Dvořák Dominik (2001)
Havlíček Michal (2001)
Hloušek Petr (1990) (Hostování z FK PRAHA)
Holeček Tomáš (2002)
Holub David (1996) (Na hostování v FK PRAHA)
Jonáš Michal (1991)
Komani Albert (1991)
Kordule Lukáš (1993)
Lukáš Ondřej (1995)
Milovanovič Petr (1994)
Pešek Michal (1995)
Pešta Josef (1994) (Na hostování v FK PRAHA)
Pokorný Jakub (1993)
Popovič Adam (1999)
Pylypchynets Vanya (1993)
Sedláček Tomáš (1992)
Sedlmajer Jan (1997)
Semko Lukáš (1988)
Šťastný Michal (1997)
Švec Erik (2005) (Na hostování v FK PRAHA)
Vecko Ondřej (1991)
Vevera Petr (1996)
Zedník Vojtěch (1993)
Zmolík Patrik (1996)

Zápasy

3. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
12.09.2020 So 10:00 Football Players Plán A ZŠ Mazurská 8:3
20.09.2020 Ne 16:00 Havana C.F. Football Players ZŠ Plamínkové 1:5
09.10.2020 17:15 Football Players Ideální 11° ZŠ Mazurská 3:3
18.10.2020 Ne 16:00 FC Galácticos Football Players Strahov :
24.10.2020 So 14:00 Tvůj problém Football Players ZŠ Plamínkové :
24.12.2020 Čt 00:00 Football Players FC Krementi ZŠ Mazurská :
Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 9
2.
Cingroš David (ORI) 8
3.
Kovář Petr (REE) 7
2. liga
1.
Kajaba Michal (PAN) 13
2.
Štoček Jakub (MTR) 12
3.
Trojan František (PRS) 10
3. liga
1.
Ježek Josef (KRE) 6
Routa Jakub (PLA) 6
Venhoda Daniel (GAL) 6
2.
Koščo Ondřej (KRE) 5
Sedláček Tomáš (PLA) 5
3.
Boháč Petr (PLA) 4
Naveriani Lasha (TVU) 4
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 78
2.
Eberl Marek (BER) 60
3.
Důra Jiří (TOR) 56
2. liga
1.
Bouška Martin (PAN) 92
2.
Vondra Adam (SFT) 63
3.
Rychetník Jakub (MTR) 62
3. liga
1.
Semko Lukáš (PLA) 80
2.
Procházka Petr (HAV) 56
3.
Pokorný Šimon (PLA) 52
Obrana
1. liga
1.
Modřanský svině 3
2.
Cascos 5
3.
FC Beránci 9
2. liga
1.
SFT 11
2.
FK PRAHA 12
Prasata 12
3.
Atletico Bořislavka 15
3. liga
1.
FC Krementi 3
2.
Football Players 7
3.
Tvůj problém 8