1. liga
1. FC Cascos 9
2. FC Notor Střešovice 9
3. A.F.C."FENIX" 6
2. liga
1. Modřanský svině 9
2. A.F.C. FFA 6
3. FC Hood Happy 4
3. liga
1. FC Beránci 9
2. Rozhodčí SFL 6
3. Prasata 6

Novinky

Rozpisy

02.09.2015

Vážení přátelé. Rozpisy všech lig jsou hotové a nový ročník ligy se nezadržitelně blíží.
Přeji všem mnoho sportovních úspěchů.
Pavel Kvapil

Přihláška - podzim 2015

09.08.2015

Vážení přátelé, k dispozici je přihláška na další ročník ligy.
Najdete ji ZDE

Termín odevzdání přihlášky pro nové týmy je do 1.9.2015

Ligový pohár - podzim 2015

14.07.2015

Pro ligový ročník PODZIM 2015 je připraven Ligový pohár formou turnaje, který se bude konat v hale ve Vršovicích v neděli 6.12.2015.
Propozice k dispozici ZDE

Rozlosování skupin 2.ligy

03.07.2015

Ve čtvrtek 2.7.2015 proběhlo rozlosování skupin 2.ligy.

skupina A skupina B
CROATHERM Team Bašťáci
FC Beránci FC Chrti
FC Calipo FC Princ Praha
MP Letenská Lazaři s.r.o.
The Originals 2012 Los Angels Anals B
Truhla Boyz Měšičáci
CIH (dříve D.gumy-Veteráni) One Direction
Vemex Tvůj problém
Název týmu Pražské kujvy
Havana C.F. Bořiči mýtů
Děravý gumy Plán A

Postupy a sestupy

21.06.2015

Sezóna jaro 2015 je odehrána. Postupující a sestupující týmy jsou již známé.

POSTUP do 1.ligy si zajistil tým Kaštánci a Praetorians FC

POSTUP do 2.ligy týmy: Bořiči mýtů, Havana C.F., Pražské kujvy a Vemex

Do 3.ligy SESTUPUJÍ: FC Chrti, FC Yeovil Town, Drink SOS a FC1

VYHLÁŠENÍ LIGY

24.05.2015

VYHLÁŠENÍ LIGY proběhne v PÁTEK 26.června 2015 od 18 hodin v hospůdce U Standy, Holandská 1, Praha 10 - Vršovice.
Prosím emailem o upřesnění počtů účastníků za jednotlivé týmy.

Střelci
1. liga
1.
Idrissov Diaz (FEN) 5
Janků Patrik (YBP) 5
Machač Josef (CAS) 5
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
3.
Dostál Aleš (ROT) 3
Gondek Tomáš (KOŠ) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
2. liga
1.
Avetyan Narek (FFA) 5
Brejcha Matěj (MOD) 5
Král Martin (SHO) 5
2.
Chirkov Sergey (FFA) 4
Kratochvíl Lukáš (MOD) 4
3.
Šídlo Milan (MOD) 3
Škorvaga Cyril (TUK) 3
Vala Dušan (MOD) 3
3. liga
1.
Anýž Ondřej (ATS) 6
Gregor Ondřej (ŠRO) 6
2.
Bartůněk František (ATS) 5
3.
Brejcha Matěj (PDI) 4
Eberl Lukáš (BER) 4
Klípa Jakub (BER) 4
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 71
2.
Roshan David (YBP) 53
3.
Lytovka Oleksandr (FEN) 46
2. liga
1.
Beneš Eduard (HOO) 51
2.
Alekhin Dmitry (FFA) 42
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 38
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 180
2.
Chlum Tomáš (AGB) 85
3.
Důra Jiří (SFL) 65
Útok
1. liga
1.
FC Cascos 22
2.
A.F.C."FENIX" 21
3.
FC Notor Střešovice 16
2. liga
1.
Modřanský svině 23
2.
A.F.C. FFA 12
3.
FC Showdown 8
3. liga
1.
FC Beránci 18
2.
Rozhodčí SFL 15
3.
ATOSáci 14