1. liga
1. FC Cascos 25
2. A.F.C."FENIX" 25
3. Toros 24
2. liga
1. A.F.C. FFA 22
2. Modřanský svině 22
3. TJ HANY BANY 15
3. liga
1. FC Beránci 27
2. Prasata 24
3. Sešrotuj tatu a mámu taky 22

Novinky

Přihlášky JARO 2015

12.02.2015

Nové týmy se stále mohou hlásit do naší ligy.
Termín uzávěrky přihlášek je 28.2.2015.
Přihlášku najdete ZDE.

ZŠ Plamínkové

30.01.2015

Na základě telefonického rozhovoru se správcem ZŠ Plamínkové uvádím časy, ve kterých je možno provádět své rezervace. Samozřejmě včasná rezervace a úhrada, po dohodě se správcem (mobil: 775784850 - Robert Tichý), vám zajistí jistotu hřiště. Nezapomeňte, že o hřiště nemá zájem jenom naše liga!
Rezervace je možná:
PÁTEK - 18:30 - 21:00
SOBOTA - 11:00 - 16:00
NEDĚLE - 13:30 - 18:30

Rozlosování 1.ligy

17.01.2015

Rozpis 1.ligy je hotov.
Případné úpravy a změny jsou možné do 8.3.2015

Přihlášky JARO 2015

16.12.2014

Nezapomeňte se hlásit do dalšího ročníku - JARO 2015.
Přihláška je k dispozici ZDE
seznam přihlášených týmů

Zimní turnaje

08.12.2014

Vážení přátelé, v případě zájmu o zimní turnaje konané mimo Prahu můžete využít nabídku FC Texas Nové Strašecí, jejichž turnaje mají dobrou úroveň i organizaci.

Vyhlášení ligy

02.11.2014

VYHLÁŠENÍ LIGY proběhne v pátek 28.11.2014 od 19 hodin.

Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 17
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 15
3.
Janků Patrik (YBP) 13
2. liga
1.
Král Martin (SHO) 16
2.
Brejcha Matěj (MOD) 13
3.
Avetyan Narek (FFA) 12
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 24
2.
Anýž Ondřej (ATS) 17
Gregor Ondřej (ŠRO) 17
3.
Klípa Jakub (BER) 16
Brankáři
1. liga
1.
Hloušek Petr (FKP) 85
2.
Vitkovský Radek (GRA) 84
3.
Klečka Jiří (CAS) 71
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Hruška Michal (HAN) 95
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 97
3.
Havlín Vojtěch (AGB) 96
Útok
1. liga
1.
A.F.C."FENIX" 63
2.
Toros 57
3.
FC Cascos 55
2. liga
1.
A.F.C. FFA 51
Modřanský svině 51
2.
FC Showdown 38
3.
FC Tukabel 33
3. liga
1.
Prasata 78
2.
Sešrotuj tatu a mámu taky 56
3.
FC Beránci 50
Obrana
1. liga
1.
Young Boys Prague 22
2.
FC Cascos 23
3.
FC Notor Střešovice 32
2. liga
1.
A.F.C. FFA 16
2.
TJ HANY BANY 22
3.
FC Showdown 25
3. liga
1.
FC Beránci 8
2.
AGB Prague 16
3.
Prasata 21