1. liga
1. Toros 24
2. A.F.C."FENIX" 24
3. FC Vyhaslé Hvězdy 18
2. liga
1. FC Notor Střešovice 22
2. SFT 22
3. Náhodná rotace 21
3. liga
1. Modřanský svině 25
2. Rozhodčí SFL 19
3. TJ HANY BANY 18
4. liga

AS PALERMO Praha

  • Domácí hřiště: Kobylisy
  • Termín domácích zápasů: Pátek 19:00
  • Barva dresů: Růžová (Světle modrá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Lukáš Špaček
606756409
spaceklukas@email.cz

Zástupce vedoucího

Lukáš Uher
777886146
Lukas.uher80@seznam.cz

Registrovaní hráči týmu

Čelůstka Tomáš (1984)
Červený David (1994)
Dlabáček Martin (1985)
Kuttler Martin (1983)
Martynov Iegor (1993)
Ostrenskyi Oleksii (1994)
Pomahač Karel (1973)
Skála Roman (1974)
Stodola Bohumil (1986)
Střelecký Pavel (1984)
Sysel Jaroslav (1981)
Ševčík Petr (1976)
Špaček Lukáš (1983)
Švrčina Roman (1981)
Tůma David (1992)
Uher Lukáš (1980)
Urbášek Petr (1982)
Valeš Lukáš (1984)
Vávra Jiří (1978)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
25.03.2018 Ne 19:00 AS PALERMO Praha FK PRAHA Podvinný mlýn 1:2
08.04.2018 Ne 19:00 AS PALERMO Praha FC Košíře Praha Podvinný mlýn 0:3
15.04.2018 Ne 20:00 Grand Team Ludeco AS PALERMO Praha Podvinný mlýn 5:2
12.05.2018 So 20:00 Young Boys Prague AS PALERMO Praha Koráb 3:0
19.05.2018 So 19:00 FC Cascos AS PALERMO Praha Koráb 3:0
25.05.2018 19:15 A.F.C."FENIX" AS PALERMO Praha Na dlouhém lánu 3:0
01.06.2018 19:00 AS PALERMO Praha Toros Podvinný mlýn 0:3
17.06.2018 Ne 10:00 FC Vyhaslé Hvězdy AS PALERMO Praha Laudova 3:0
17.06.2018 Ne 19:00 AS PALERMO Praha CZECH INN Podvinný mlýn 0:3
Střelci
1. liga
1.
Janoušek David (TOR) 16
2.
Solanes Damián (TOR) 14
3.
Idrissov Diaz (FEN) 13
2. liga
1.
Nešpor Jakub (ROT) 23
2.
Donát Vojtěch (SFT) 13
3.
Dvořák Jakub (SFT) 10
3. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 16
2.
Kovačovič Jakub (SFL) 14
Šafař Vojtěch (PRAS) 14
3.
Seidl Michal (FCB) 12
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Janota Jiří (KOŠ) 110
2.
Horvát Marek (TOR) 87
3.
Hloušek Petr (FKP) 86
2. liga
1.
Prošek Tomáš (NAZ) 128
2.
Kaňka Jakub (TRU) 103
3.
Koutník Ondřej (TUK) 96
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 123
2.
Hanslik Tomáš (MOD) 112
3.
Janoušek Michal (SFL) 106
4. liga
Útok
1. liga
1.
Toros 57
2.
A.F.C."FENIX" 53
3.
FC Vyhaslé Hvězdy 44
2. liga
1.
Náhodná rotace 58
2.
SFT 51
3.
FC Notor Střešovice 41
3. liga
1.
Modřanský svině 56
2.
Rozhodčí SFL 50
3.
Prasata 39
4. liga
Obrana
1. liga
1.
FC Vyhaslé Hvězdy 19
2.
Toros 23
3.
Young Boys Prague 27
2. liga
1.
FC Tukabel 19
2.
Náhodná rotace 20
3.
FC Notor Střešovice 21
3. liga
1.
Modřanský svině 10
2.
Prague Dingoes 20
3.
TJ HANY BANY 25
4. liga