1. liga
1. FENIX 9
2. A.F.C. FFA 9
3. Young Boys Prague 8
2. liga
1. FC Košíře Praha 13
2. FC Showdown 12
3. FC Beránci 10
3. liga
1. FC Partners 10
2. AGB Prague 7
3. Prague Dingoes 6

FC Hood Happy

  • Domácí hřiště: Běchovice
  • Termín domácích zápasů: Neděle 11:00
  • Barva dresů: Černo-žlutá (Tmavě modré)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Jakub Mikšovský
774616121
mikyrasekx@gmail.com

Zástupce vedoucího

Marek Pavlíček
774515027
marek0pavlicek@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Beneš Eduard (1991)
Dittrich Jakub (1994)
Dlabal Daniel (1995)
Havlíček Vít (1995)
Hocek Jakub (1996)
Hojdar Martin (1994)
Chalupa Jan (1996)
Chalupa Martin (1995)
Christov Anton (1988)
Jaroš Jan (1994)
Klečka Patrik (1998)
Květoň Daniel (1995)
Mikšovský Jakub (1996)
Papco Lukáš (1996)
Pavlíček Marek (1995)
Petr Heteš (1985)
Plašil Tomáš (1994)
Šanda Jakub (1993)
Šebesta Tomáš (1993)
Šikl Ondřej (1996)
Štachta Martin (1998)
Tomáš Jarolím (1996)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
24.03.2019 Ne 12:30 The Originals 2012 FC Hood Happy ZŠ Plamínkové 6:3
31.03.2019 Ne 11:00 FC Hood Happy Prasata Běchovice 3:7
05.04.2019 20:30 FC Showdown FC Hood Happy Pražačka 4:1
14.04.2019 Ne 11:00 FC Hood Happy FC Košíře Praha Běchovice 2:5
20.04.2019 So 11:00 FC Beránci FC Hood Happy ZŠ Plamínkové 3:1
28.04.2019 Ne 11:00 FC Hood Happy Truhla Boyz Běchovice :
05.05.2019 Ne 16:00 SFT FC Hood Happy ZŠ Plamínkové :
12.05.2019 Ne 11:00 FC Hood Happy FC Tukabel Běchovice :
19.05.2019 Ne 18:15 Sešrotuj tatu a mámu taky FC Hood Happy RC Slavia Praha :
02.06.2019 Ne 11:00 FC Hood Happy Tvůj problém Běchovice :
Střelci
1. liga
1.
Sivak Alexandr (GRA) 8
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 6
Soloviov Oleksandr (FEN) 6
3.
Benda Jakub (YBP) 5
Daněk Jan (ROT) 5
Hradil Jan (YBP) 5
2. liga
1.
Mašek David (SHO) 9
2.
Plecitý Tomáš (KOŠ) 8
3.
Král Martin (SHO) 7
Mansur Anev (SHO) 7
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 11
2.
Nguyen Son Tung (AGB) 7
3.
Dvořák David (HAV) 5
Kaleja Denis (ROM) 5
Štér Jaroslav (HAV) 5
Brankáři
1. liga
1.
Trunečka Ondřej (ROT) 93
2.
Tabakovych Oleksandr (FEN) 75
3.
Ukhal Pavel (FFA) 61
2. liga
1.
Janota Jiří (KOŠ) 93
2.
Bouška Martin (BER) 81
3.
Valeš Jakub (SHO) 77
Niko Filip (ORI) 77
3. liga
1.
Routa Jakub (PLA) 94
2.
Secara Aureliu (PAR) 90
3.
Forman Jan (ATB) 74
Útok
1. liga
1.
FENIX 26
2.
Young Boys Prague 22
3.
Grand Team Ludeco 19
2. liga
1.
FC Showdown 27
2.
FC Košíře Praha 22
3.
Prasata 21
3. liga
1.
Motor 2015 21
2.
AGB Prague 19
3.
AC Roma team 17
Havana C.F. 17
Plán A 17