1. liga
1. Toros 24
2. A.F.C."FENIX" 24
3. FC Vyhaslé Hvězdy 18
2. liga
1. FC Notor Střešovice 22
2. SFT 22
3. Náhodná rotace 21
3. liga
1. Modřanský svině 25
2. Rozhodčí SFL 19
3. TJ HANY BANY 18
4. liga

FC Hood Happy

  • Domácí hřiště: Běchovice
  • Termín domácích zápasů: Neděle 11:00
  • Barva dresů: Černo-žlutá (Tmavě modré)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Jakub Mikšovský
774616121
mikyrasekx@gmail.com

Zástupce vedoucího

Vít Havlíček
736127935
vit.havlicek7@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Dittrich Jakub (1994)
Dlabal Daniel (1995)
Havlíček Vít (1995)
Hocek Jakub (1996)
Hojdar Martin (1994)
Chalupa Jan (1996)
Chalupa Martin (1995)
Christov Anton (1988)
Jaroš Jan (1994)
Klečka Patrik (1998)
Květoň Daniel (1995)
Mikšovský Jakub (1996)
Pavlíček Marek (1995)
Petr Heteš (1985)
Plašil Tomáš (1994)
Šanda Jakub (1993)
Šebesta Tomáš (1993)
Šikl Ondřej (1996)
Štachta Martin (1998)
Tomáš Jarolím (1996)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
08.04.2018 Ne 16:00 SFT FC Hood Happy ZŠ Plamínkové 8:1
22.04.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy Havana C.F. Běchovice 8:0
29.04.2018 Ne 12:15 Název týmu FC Hood Happy Děkanka 3:1
06.05.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy FC Notor Střešovice Běchovice 1:3
13.05.2018 Ne 12:15 Motor 2015 FC Hood Happy Angelovova 4:1
20.05.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy FC Beránci Běchovice 2:0
27.05.2018 Ne 12:15 Truhla Boyz FC Hood Happy Angelovova 6:3
03.06.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy The Originals 2012 Běchovice 2:1
10.06.2018 Ne 18:00 FC Tukabel FC Hood Happy Litvínovská 8:0
17.06.2018 Ne 11:00 FC Hood Happy Náhodná rotace Běchovice 0:11
Střelci
1. liga
1.
Janoušek David (TOR) 16
2.
Solanes Damián (TOR) 14
3.
Idrissov Diaz (FEN) 13
2. liga
1.
Nešpor Jakub (ROT) 23
2.
Donát Vojtěch (SFT) 13
3.
Dvořák Jakub (SFT) 10
3. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 16
2.
Kovačovič Jakub (SFL) 14
Šafař Vojtěch (PRAS) 14
3.
Seidl Michal (FCB) 12
4. liga
Brankáři
1. liga
1.
Janota Jiří (KOŠ) 110
2.
Horvát Marek (TOR) 87
3.
Hloušek Petr (FKP) 86
2. liga
1.
Prošek Tomáš (NAZ) 128
2.
Kaňka Jakub (TRU) 103
3.
Koutník Ondřej (TUK) 96
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 123
2.
Hanslik Tomáš (MOD) 112
3.
Janoušek Michal (SFL) 106
4. liga
Útok
1. liga
1.
Toros 57
2.
A.F.C."FENIX" 53
3.
FC Vyhaslé Hvězdy 44
2. liga
1.
Náhodná rotace 58
2.
SFT 51
3.
FC Notor Střešovice 41
3. liga
1.
Modřanský svině 56
2.
Rozhodčí SFL 50
3.
Prasata 39
4. liga
Obrana
1. liga
1.
FC Vyhaslé Hvězdy 19
2.
Toros 23
3.
Young Boys Prague 27
2. liga
1.
FC Tukabel 19
2.
Náhodná rotace 20
3.
FC Notor Střešovice 21
3. liga
1.
Modřanský svině 10
2.
Prague Dingoes 20
3.
TJ HANY BANY 25
4. liga