1. liga
1. FC Notor Střešovice 15
2. A.F.C."FENIX" 12
3. FC Cascos 12
2. liga
1. A.F.C. FFA 16
2. Modřanský svině 15
3. The Originals 2012 10
3. liga
1. Sešrotuj tatu a mámu taky 13
2. AGB Prague 13
3. Prasata 12

Modřanský svině

Vedoucí týmu

Klán Edward
774553202

Zástupce vedoucího

Tyrich Ondřej
732405589

Registrovaní hráči týmu

Bazal Jan (2000)
Brejcha Matěj (2001) (Na hostování v Prague Dingoes)
Čemus Dominik (1993)
Červený Martin (1991)
Doležal Jan (1992)
Fiala Lukáš (1993)
Hájek Jakub (1990)
Hanslik Tomáš (2001)
Hének Jiří (1988)
Jenčík Jindřich (1994)
Klán Edward (1993)
Klusák Erik (1991)
Koška Petr (1997)
Kratochvíl Lukáš (1998)
Marku Leonard (1977)
Multerer Dominik (1992)
Paulovič Ondrej (1993)
Podobský Filip (1994)
Podobský Petr (1971)
Safarov Emil (1999)
Saladiak Martin (2000)
Šídlo Milan (2000)
Šídlo Milan ST (1967)
Tesař David (1995)
Tyrich Ondřej (1995)
Vala Dušan (1990)
Vejvoda Jaroslav (1992)
Vodička Martin (2000)

Zápasy

2. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
09.09.2018 Ne 13:30 Havana C.F. Modřanský svině ZŠ Plamínkové 3:5
16.09.2018 Ne 15:00 Modřanský svině FC Tukabel Angelovova 11:4
23.09.2018 Ne 11:00 Truhla Boyz Modřanský svině Angelovova 3:7
30.09.2018 Ne 15:00 Modřanský svině TJ HANY BANY Angelovova 3:1
07.10.2018 Ne 15:00 Modřanský svině FC Hood Happy Angelovova 8:6
13.10.2018 So 12:30 A.F.C. FFA Modřanský svině Koráb 6:3
21.10.2018 Ne 15:00 Modřanský svině FC Showdown Angelovova :
28.10.2018 Ne 13:00 The Originals 2012 Modřanský svině ZŠ Plamínkové :
04.11.2018 Ne 15:00 Modřanský svině Název týmu Angelovova :
Střelci
1. liga
1.
Idrissov Diaz (FEN) 10
2.
Janků Patrik (YBP) 9
3.
Svoboda Jan (NOS) 8
2. liga
1.
Avetyan Narek (FFA) 9
2.
Brejcha Matěj (MOD) 8
3.
Chirkov Sergey (FFA) 7
3. liga
1.
Gregor Ondřej (ŠRO) 12
2.
Šafař Vojtěch (PRS) 11
3.
Anýž Ondřej (ATS) 9
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 71
2.
Roshan David (YBP) 63
3.
Jírovský Radim (NOS) 56
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Dvořák Jakub (HAV) 94
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 77
3.
Chlum Tomáš (AGB) 73