1. liga
1. Toros 12
2. Cascos 12
3. Sešrotuj tatu a mámu taky 9
2. liga
1. Prague Panthers 12
2. Prasata 10
3. FC Lopatov 9
3. liga
1. Football Players 7
2. FC Galácticos 7
3. Plán A 4

Modřanský svině

Vedoucí týmu

Šídlo Milan
735985864

Zástupce vedoucího

Podobský Filip
774972040

Registrovaní hráči týmu

Alisher ibragim (1993)
Babinec Jan (1993)
Baran David (1996)
Bazal Jan (2000)
Čemus Dominik (1993)
Černý Václav (2000)
Červený Martin (1991)
Doležal Jan (1992)
Drozd Matěj (2000)
Farkaš Pavel (1985)
Fiala Lukáš (1993)
Hájek Jakub (1990)
Hének Jiří (1988)
Idrissov Diaz (1992)
Jenčík Jindřich (1994)
Klán Edward (1993)
Klusák Erik (1991)
Koška Petr (1997)
Kratochvíl Lukáš (1998)
Macháček Daivd (1999)
Marku Leonard (1977)
Modr Tomáš (1996)
Multerer Dominik (1992)
Paulovič Ondrej (1993)
Podobský Filip (1994)
Podobský Petr (1971)
Prokopec Lukáš (2000)
Rossman Tomáš (1997) (Hostování z Tvůj problém)
Roub David (1999)
Safarov Emil (1999)
Saladiak Martin (2000)
Šídlo Milan (2000)
Šídlo Milan ST (1967)
Tichý Marek (1993)
Tyrich Ondřej (1995)
Vala Dušan (1990)
Vejvoda Jaroslav (1992)
Vodička Martin (2000)
Vodrážka Tomáš (1981)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
27.09.2020 Ne 16:00 Modřanský svině The Originals 2012 Angelovova 7:1
04.10.2020 Ne 14:00 AC Roma team Modřanský svině Rakovského 2:3
18.10.2020 Ne 10:00 Modřanský svině Cascos Angelovova :
23.10.2020 18:30 Toros Modřanský svině ZŠ Plamínkové :
01.11.2020 Ne 10:00 Modřanský svině Sešrotuj tatu a mámu taky Angelovova :
08.11.2020 Ne 19:00 Grand Team Ludeco A Modřanský svině Podvinný mlýn :
24.12.2020 Čt 00:00 Reggaeboys. Modřanský svině Koráb :
24.12.2020 Čt 11:33 Modřanský svině FC Beránci Angelovova :
24.12.2020 Čt 17:54 AG United Modřanský svině Na dlouhém lánu :
Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 9
2.
Cingroš David (ORI) 8
3.
Kovář Petr (REE) 7
2. liga
1.
Kajaba Michal (PAN) 13
2.
Štoček Jakub (MTR) 12
3.
Trojan František (PRS) 10
3. liga
1.
Ježek Josef (KRE) 6
Routa Jakub (PLA) 6
Venhoda Daniel (GAL) 6
2.
Koščo Ondřej (KRE) 5
Sedláček Tomáš (PLA) 5
3.
Boháč Petr (PLA) 4
Naveriani Lasha (TVU) 4
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 78
2.
Eberl Marek (BER) 60
3.
Důra Jiří (TOR) 56
2. liga
1.
Bouška Martin (PAN) 92
2.
Vondra Adam (SFT) 63
3.
Rychetník Jakub (MTR) 62
3. liga
1.
Semko Lukáš (PLA) 80
2.
Procházka Petr (HAV) 56
3.
Pokorný Šimon (PLA) 52
Obrana
1. liga
1.
Modřanský svině 3
2.
Cascos 5
3.
FC Beránci 9
2. liga
1.
SFT 11
2.
FK PRAHA 12
Prasata 12
3.
Atletico Bořislavka 15
3. liga
1.
FC Krementi 3
2.
Football Players 7
3.
Tvůj problém 8