1. liga
1. FENIX 16
2. A.F.C. FFA 15
3. Cascos 14
2. liga
1. FC Showdown 21
2. FC Košíře Praha 19
3. Truhla Boyz 15
3. liga
1. Prague Dingoes 18
2. FC Partners 15
3. Motor 2015 14

Modřanský svině

Vedoucí týmu

Klán Edward
774553202

Zástupce vedoucího

Registrovaní hráči týmu

Babinec Jan (1993)
Bazal Jan (2000)
Brejcha Matěj (2001) (Na hostování v Prague Dingoes)
Čemus Dominik (1993)
Červený Martin (1991)
Doležal Jan (1992)
Fiala Lukáš (1993)
Hájek Jakub (1990)
Hanslik Tomáš (2001)
Hének Jiří (1988)
Jenčík Jindřich (1994)
Klán Edward (1993)
Klípa Jakub (1992) (Hostování z FC Beránci)
Klusák Erik (1991)
Koška Petr (1997)
Kratochvíl Lukáš (1998)
Marku Leonard (1977)
Multerer Dominik (1992)
Paulovič Ondrej (1993)
Podobský Filip (1994)
Podobský Petr (1971)
Safarov Emil (1999)
Saladiak Martin (2000)
Šídlo Milan (2000)
Šídlo Milan ST (1967)
Tesař David (1995)
Tyrich Ondřej (1995)
Vala Dušan (1990)
Vejvoda Jaroslav (1992)
Vodička Martin (2000)

Zápasy

1. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
31.03.2019 Ne 12:00 A.F.C. FFA Modřanský svině Koráb 6:2
07.04.2019 Ne 10:00 FK PRAHA Modřanský svině Jitřní 2:4
07.04.2019 Ne 22:56 Modřanský svině Toros Angelovova :
27.04.2019 So 18:00 Cascos Modřanský svině Koráb 4:7
05.05.2019 Ne 16:00 Modřanský svině Náhodná rotace Angelovova 12:4
19.05.2019 Ne 16:00 Modřanský svině TJ HANY BANY Angelovova 14:1
25.05.2019 So 20:00 Young Boys Prague Modřanský svině Koráb :
09.06.2019 Ne 16:00 Modřanský svině FENIX Angelovova :
23.06.2019 Ne 23:45 Grand Team Ludeco Modřanský svině Podvinný mlýn :
Střelci
1. liga
1.
Šídlo Milan (MOD) 15
2.
Benda Jakub (YBP) 8
Kundrát Roman (HAN) 8
Nešpor Jakub (ROT) 8
3.
Janoušek David (TOR) 7
2. liga
1.
Mašek David (SHO) 14
2.
Štoček Jakub (TRU) 13
3.
Dvořák Jakub (SFT) 9
Klípa Jakub (BER) 9
Plecitý Tomáš (KOŠ) 9
3. liga
1.
Štoček Jakub (MTR) 16
2.
Kalynyak Vadym (PDI) 11
3.
Kaleja Denis (ROM) 10
Štér Jaroslav (HAV) 10
Brankáři
1. liga
1.
Zetek Miroslav (CAS) 148
2.
Ukhal Pavel (FFA) 115
3.
Trunečka Ondřej (ROT) 93
2. liga
1.
Böhm Filip (ORI) 127
2.
Janota Jiří (KOŠ) 93
3.
Staněk Jan (SHO) 89
3. liga
1.
Růžička Jan (PDI) 109
2.
Routa Jakub (PLA) 94
3.
Secara Aureliu (PAR) 90