1. liga
1. Toros 24
2. FC Cascos 22
3. A.F.C."FENIX" 22
2. liga
1. A.F.C. FFA 22
2. Modřanský svině 22
3. The Originals 2012 14
3. liga
1. Prasata 24
2. FC Beránci 21
3. Sešrotuj tatu a mámu taky 19

Rozhodčí SFL

  • Domácí hřiště: Strahov
  • Termín domácích zápasů: neděle 20:00
  • Barva dresů:
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

David Kocman
777001691
davekocmanek@gmail.com

Zástupce vedoucího

Registrovaní hráči týmu

Adámek Filip (1996)
Borota Martin (1997) (Hostování z Toros)
Důra Jiří (1997) (Hostování z Toros)
František Novotný (1994)
Haken Jakub (1992)
Hanzlíček David (1994)
Janča Milan (1984)
Janoušek Michal (1995)
Jelínek Ondřej (1992) (Hostování z FC Notor Střešovice)
Jirků Jakub (1996)
Kalafut Michal (1997)
Kasper Tomáš (1997)
Kocman David (1975)
Konšel Jan (1986)
Kovačovič Jakub (1994)
Krajíček Tomáš (1996) (Hostování z SFT)
Krejčí Martin (1995)
Krýslová Barbora (1994)
Kříž Jiri (1982)
Malý Miroslav (1990)
Marek Milan (1975)
Mičko Lubomir (1987)
Paseka Jaroslav (1990)
Pohanka Tomáš (1996)
Popr Patrik (1999)
Prajzler Michal (1985)
Růžička Jan (1992)
Ryšavý Michal (1998)
Svoboda jan (1995)
Štědrý Matěj (1993)
Štoček Jakub (1996) (Hostování z Toros)
Štrobl Lumír (1995) (Hostování z Havana C.F.)
Tauchnan Michal (1995)
Valentová Veronika (1993)
Zielinsky Kryštof (1996)
Žambůrek Martin (2007)

Zápasy

3. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
09.09.2018 Ne 20:00 Rozhodčí SFL ATOSáci Strahov 0:3
16.09.2018 Ne 16:00 AGB Prague Rozhodčí SFL ZŠ Plamínkové 3:0
23.09.2018 Ne 14:00 Prague Panthers Rozhodčí SFL Kbely 3:0
30.09.2018 Ne 20:00 Rozhodčí SFL Plán A Strahov 3:4
06.10.2018 So 13:00 FC Beránci Rozhodčí SFL Jažlovická 3:0
14.10.2018 Ne 20:00 Rozhodčí SFL Sešrotuj tatu a mámu taky Strahov 0:3
20.10.2018 So 15:00 Prasata Rozhodčí SFL Angelovova 3:0
28.10.2018 Ne 20:00 Rozhodčí SFL Prague Dingoes Strahov 0:3
04.11.2018 Ne 14:00 AC Roma team Rozhodčí SFL Laudova 3:0
17.11.2018 So 17:00 Atletico Bořislavka Rozhodčí SFL Laudova 3:0
Střelci
1. liga
1.
Borota Martin (TOR) 16
2.
Janků Patrik (YBP) 13
3.
Kincl Marek (TOR) 11
2. liga
1.
Král Martin (SHO) 16
2.
Brejcha Matěj (MOD) 13
3.
Avetyan Narek (FFA) 12
3. liga
1.
Šafař Vojtěch (PRS) 24
2.
Anýž Ondřej (ATS) 15
3.
Gregor Ondřej (ŠRO) 14
Žemba Lukáš (ROM) 14
Brankáři
1. liga
1.
Hloušek Petr (FKP) 85
2.
Klečka Jiří (CAS) 71
3.
Roshan David (YBP) 63
2. liga
1.
Staněk Jan (SHO) 127
2.
Ukhal Pavel (FFA) 102
3.
Hruška Michal (HAN) 95
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 202
2.
Zeman Kristián (PRS) 97
3.
Havlín Vojtěch (AGB) 96
Obrana
1. liga
1.
Young Boys Prague 22
2.
FC Cascos 23
3.
Toros 25
2. liga
1.
A.F.C. FFA 16
2.
TJ HANY BANY 21
3.
FC Showdown 25
3. liga
1.
FC Beránci 6
2.
AGB Prague 16
3.
Atletico Bořislavka 20