1. liga
1. FC Cascos 9
2. FC Notor Střešovice 9
3. A.F.C."FENIX" 6
2. liga
1. Modřanský svině 9
2. A.F.C. FFA 6
3. FC Hood Happy 4
3. liga
1. FC Beránci 9
2. Rozhodčí SFL 6
3. Prasata 6

Rozhodčí SFL

  • Domácí hřiště: Strahov
  • Termín domácích zápasů: neděle 20:00
  • Barva dresů:
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

David Kocman
777001691
davekocmanek@gmail.com

Zástupce vedoucího

Filip Adámek
608090822
f.adamekk@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Adámek Filip (1996)
Beneš Přemysl (1965)
Borota Martin (1997) (Hostování z Toros)
Důra Jiří (1997) (Hostování z Toros)
František Novotný (1994)
Haken Jakub (1992)
Hanzlíček David (1994)
Janča Milan (1984)
Janoušek Michal (1995)
Jelínek Ondřej (1992) (Hostování z FC Notor Střešovice)
Jirků Jakub (1996)
Kalafut Michal (1997)
Kasper Tomáš (1997)
Kocman David (1975)
Konšel Jan (1986)
Kovačovič Jakub (1994)
Krajíček Tomáš (1996) (Hostování z SFT)
Krejčí Martin (1995)
Krýslová Barbora (1994)
Kříž Jiri (1982)
Lacko Josef (1991) (Na hostování v Toros)
Malý Miroslav (1990)
Marek Milan (1975)
Mičko Lubomir (1987)
Paseka Jaroslav (1990)
Pohanka Tomáš (1996)
Popr Patrik (1999)
Prajzler Michal (1985)
Růžička Jan (1992)
Ryšavý Michal (1998)
Svoboda jan (1995)
Štědrý Matěj (1993)
Štoček Jakub (1996) (Hostování z Toros)
Štrobl Lumír (1995) (Hostování z Havana C.F.)
Tauchnan Michal (1995)
Valentová Veronika (1993)
Zielinsky Kryštof (1996)
Žambůrek Martin (2007)

Zápasy

3. liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
09.09.2018 Ne 20:00 Rozhodčí SFL ATOSáci Strahov 12:1
16.09.2018 Ne 16:00 AGB Prague Rozhodčí SFL ZŠ Plamínkové 1:3
23.09.2018 Ne 14:00 Prague Panthers Rozhodčí SFL Kbely :
30.09.2018 Ne 20:00 Rozhodčí SFL Plán A Strahov :
06.10.2018 So 13:00 FC Beránci Rozhodčí SFL ZŠ Plamínkové :
14.10.2018 Ne 20:00 Rozhodčí SFL Sešrotuj tatu a mámu taky Strahov :
20.10.2018 So 15:00 Prasata Rozhodčí SFL Angelovova :
28.10.2018 Ne 20:00 Rozhodčí SFL Prague Dingoes Strahov :
04.11.2018 Ne 16:00 AC Roma team Rozhodčí SFL Dobratická :
17.11.2018 So 17:00 Atletico Bořislavka Rozhodčí SFL Laudova :
Střelci
1. liga
1.
Idrissov Diaz (FEN) 5
Janků Patrik (YBP) 5
Machač Josef (CAS) 5
2.
Bogatkin Nazariy (FEN) 4
Svoboda Jan (NOS) 4
3.
Dostál Aleš (ROT) 3
Gondek Tomáš (KOŠ) 3
Jelínek Ondřej (NOS) 3
2. liga
1.
Avetyan Narek (FFA) 5
Brejcha Matěj (MOD) 5
Král Martin (SHO) 5
2.
Chirkov Sergey (FFA) 4
Kratochvíl Lukáš (MOD) 4
3.
Šídlo Milan (MOD) 3
Škorvaga Cyril (TUK) 3
Vala Dušan (MOD) 3
3. liga
1.
Anýž Ondřej (ATS) 6
Gregor Ondřej (ŠRO) 6
2.
Bartůněk František (ATS) 5
3.
Brejcha Matěj (PDI) 4
Eberl Lukáš (BER) 4
Klípa Jakub (BER) 4
Brankáři
1. liga
1.
Klečka Jiří (CAS) 71
2.
Roshan David (YBP) 53
3.
Lytovka Oleksandr (FEN) 46
2. liga
1.
Beneš Eduard (HOO) 51
2.
Alekhin Dmitry (FFA) 42
3.
Hanslik Tomáš (MOD) 38
3. liga
1.
Bouška Martin (BER) 180
2.
Chlum Tomáš (AGB) 85
3.
Důra Jiří (SFL) 65
Útok
1. liga
1.
FC Cascos 22
2.
A.F.C."FENIX" 21
3.
FC Notor Střešovice 16
2. liga
1.
Modřanský svině 23
2.
A.F.C. FFA 12
3.
FC Showdown 8
3. liga
1.
FC Beránci 18
2.
Rozhodčí SFL 15
3.
ATOSáci 14