1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi A 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Zápis o utkání

Liga: 2.B liga Kolo: 8 Datum: 22.05.2015 Výkop: 18:15
Hřiště : ZŠ Plamínkové
Rozhodčí: David Kocman Asistent: Truhla Boyz
Praetorians FC - Tvůj problém
4 : 2
Soupisky
Číslo Jméno
Provazník Michal ©
Kübl Daniel B
Hrdlička Jakub
Nitrai Vladimír
Malý Miroslav
Provazník Petr
Janda Marek
Číslo Jméno
1 Tomšů Michal B
2 Petr Martin
3 Palkoska Radek
5 Brázda Patrik
7 Fazekaš Dominik
8 Kramer Miroslav
9 Kumšta Matěj
10 Bok Jiří ©
22 Seidl Michael
Karty
Min Jméno
Min Jméno
Góly
Min Jméno
11 Janda Marek
14 Hrdlička Jakub
34 Provazník Michal
37 Provazník Michal
Min Jméno
28 Seidl Michael
38 Kumšta Matěj
Komentář: Velice pekne utkani hrane v slusnem tempu Hra se prelevala z jedne strany na druhou a byli k videni hezke akce Hostim bohuzel nezachytal golman v druhe puli a pustil dva naprosro smolne holy ktere nakonex rozhodli o vitezstvi domacich
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14