1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi A 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Tresty

TRESTY OSOBNÍ: 

Pechar Michal (Cascos) podmínka do konce roku 2019 na ČK s následným trestem čtyř zápasů.
Čejka Jan (Bořislavsko) podmínka do konce roku 2019 na ČK s následným trestem tří zápasů.
Hrvačič Marko (Truhla boyz) STOP NA 3 ZÁPASY ZA ČK A POKUTA 200 KČ (splatnost 23.11.2019) navíc podmínka do konce roku 2020 na ČK za NCH s následným trestem 10 zápasů.
Umachanov Zurab (Cartel) STOP NA 4 ZÁPASY ZA ČK A POKUTA 400 KČ (splatnost 23.11.2019) navíc podmínka do konce roku 2020 na ČK za NCH s následným trestem 10 zápasů.
Oleksyshak Jaroslav (Cartel) STOP NA 4 ZÁPASY ZA ČK A POKUTA 300 KČ (splatnost 23.11.2019) navíc podmínka do konce roku 2020 na ČK za NCH s následným trestem 10 zápasů.
Mosaad Ethem (Cartel) STOP NA 4 ZÁPASY ZA ČK A POKUTA 300 KČ (splatnost 23.11.2019) navíc podmínka do konce roku 2020 na ČK za NCH s následným trestem 10 zápasů.

TRESTY TÝMOVÉ:

Podmínka pro tým Cartel za napadení protihráčů s následným vyloučením týmu ze soutěže.


................................................

ARCHIV DLUHŮ A TRESTŮ:

FC Partners POKUTA 100 Kč za nepodepsání zápaisu 2. kola (splatnost 2.10.2019)
FC Partners
POKUTA 5000 Kč za INZULTACI rozhodčího v zápase 3. kola a úmyslné zničení zápisu o utkání (splatnost 7.10.2019)
 

 

Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14