1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Lazaři s.r.o.

  • Domácí hřiště: Angelovova
  • Termín domácích zápasů: Sobota 11:30
  • Barva dresů: Zelená (Žlutá)
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Tomáš Chlum
777672873
tomas.chlum41@gmail.com

Zástupce vedoucího

David Kocman
777001691
davekocmanek@gmail.com

Registrovaní hráči týmu

Bukai Jiří (1992)
Čopjak Zdeněk (1985)
Hofmann René (1992)
Hrejzek Ladislav (1993)
Chlum Tomáš (1992) (Na hostování v The Originals 2012)
Kocman David (1975)
Podlipný Jaroslav (1998)
Prosický Petr (1991) (Hostování z FLEXPLOTY Praha)
Smorádek David (1995) (Na hostování v GTL)
Svoboda Dominik (1999)
Šmida Martin (1992)
Šubík Petr (1995)

Zápasy

2.B liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
03.04.2015 18:15 Praetorians FC Lazaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 4:3
12.04.2015 Ne 11:00 Lazaři s.r.o. Los Angels Anals B Laudova 2:3
19.04.2015 Ne 10:00 FC Princ Praha Lazaři s.r.o. Děkanka 3:2
26.04.2015 Ne 11:00 Lazaři s.r.o. One Direction Laudova 1:2
02.05.2015 So 09:30 Měšičáci Lazaři s.r.o. Čakovice 4:2
10.05.2015 Ne 11:00 Lazaři s.r.o. Tvůj problém Laudova 3:8
17.05.2015 Ne 14:00 FC Chrti Lazaři s.r.o. Děkanka 4:7
24.05.2015 Ne 11:00 Lazaři s.r.o. FC Yeovil Town Laudova 2:2
29.05.2015 19:00 Los Blancos Lazaři s.r.o. Dobratická 3:2
21.06.2015 Ne 11:00 Lazaři s.r.o. Lokomotiv Střížkov Laudova 3:0
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kyštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14