1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

podzim 2013

 KONEČNÉ TABULKY: (pro zvětšení tabulky klikněte)

 


FC Cascos

 
Starý pany Vysočany 


Los Angels Anals


PŘEHLED VŠECH ZÁPASŮ
KŘÍŽOVÉ TABULKY

******************************
NEJLEPŠÍ STŘELCI:


1.liga:

1. Brožek David (FC Cascos) - 23 branek
2. Janků Patrik (Young Boys Prague) - 18 branek
3. Vrána Tomáš (FC Cascos) - 15 branek 

 


2.A liga:
1. Porš Jakub (Starý pany Vysočany) - 17 branek
2. Štér Jaroslav (Justiční omyl) - 17 branek
3. Javůrek Aleš (Los Pepinos C.F.) - 16 branek
 


2.B liga:
1. Plecitý Tomáš (FC (J)ELITA) - 37 branek
2. Ferdinand Matin (Los Angels Anals) - 22 branek
3. Dvořák Petr (CF Hornets) - 21 branek 


******************************
NEJLÉPE HODNOCENÍ HRÁČI:


1.liga:

1. Káninský Kanil (FC Krementi) - 5x nej.hráč / 8 zápasů
2. Brožek David (FC Cascos) - 5x nej.hráč / 10 zápasů
3. Fiedor Mikuláš (NFC Vultures) - 4x nej.hráč / 7ápasů



2.A liga:
1. Bok Jiří (Sešlá galerka 1381) - 7x nej.hráč / 9 zápasů
2. Provazník Michal (Vopičáci CF) - 6x nej.hráč / 8 zápasů
3. Javůrek Aleš (Los Pepinos C.F.) - 5x nej.hráč / 7 zápasů 



2.B liga:
1. Plecitý Tomáš (FC (J)ELITA) - 10x nej.hráč / 12 zápasů
2. Strnad Tomáš (FC Jižní nářez) - 7x nej.hráč / 12 zápasů
3. Prosický Petr (SNADNOnaDNO) - 6x nej.hráč / 11 zápasů


******************************
NEJLEPŠÍ BRANKÁŘI:


1.liga:

1. Harvilko Štefan (F.C.B. Praha) - 137 minut čisté konto
2. Vitkovský Radek (Grand Team Ludeco) - 112 minut čisté konto
3. Zavadil Lukáš (FC Cascos) - 107 minut čisté konto


2.A liga:
1. David Martin (Plán B) - 152 minut čisté konto
2. Chlum Tomáš (Justiční omyl) - 145 minut čisté konto
3. Eberl Marek (FC Beránci) - 121 minut čisté konto 




2.B liga:
1. Kameš Patrik (CF Hornets) - 147 minut čisté konto
2. Svoboda Daniel (FC Luftwafle) - 130 minut čisté konto
3. Šimůnek Martin (Los Angels Anals) - 112 minut čisté konto

  

******************************
NEJLEPŠÍ ÚTOK:
1.liga:

1. FC Cascos - 64 branek
2. Děravý gumy - 55 branek
3. NFC Vultures - 52 branek
    Young Boys Prague - 52 branek 


2.A liga:
1. Starý pany Vysočany - 78 branek
2. Los Pepinos C.F. - 60 branek
3. Inter 09 - 54 branek


2.B liga:
1. CF Hornets - 69 branek
2. FC (J)ELITA - 68 branek
3. FC Texas Nové Strašecí - 64 branek
 

 ******************************

NEJLEPŠÍ OBRANA:
1.liga:

1. Grand Team Ludeco - 17 branek
2. Děravý gumy - 20 branek
3. FC Cascos - 22 branek
 

2.A liga:
1. Plán B - 17 branek
2. Starý pany Vysočany - 17 branek
3. Inter 09 - 26 branek



2.B liga:
1. FC Luftwafle - 19 branek
2. Los Angels Anals - 22 branek
3. One Direction - 27 branek

 

******************************
SPOLEČNÝ LIGOVÝ POHÁR PLMF A PKFL: *** celkové výsledky *** celkové pořadí


1. FC Cacsos (1.liga)
2. Los Angels Anals (2.B liga)
3. Děravý gumy (1.liga)

Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kyštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14