1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi A 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

Zápis o utkání

Liga: 3.B liga Kolo: 3 Datum: 18.04.2015 Výkop: 11:00
Hřiště : Litvínovská
Rozhodčí: David Kocman Asistent: Dominik Svoboda
FLEXPLOTY Praha - SFT
5 : 3
Soupisky
Číslo Jméno
2 Čejka Jan
4 Beran Richard
7 Šmidt Pavel
8 Kadoumi Kamil
11 Strnad Aleš
15 Strnad Martin ©
17 Novotný Ondřej B
Číslo Jméno
2 Jirků Jakub ©
6 Dvořák Jakub
7 Pavlica Tomáš
8 Buckley Tomas
26 Kraml Filip
31 Krajíček Tomáš B
83 Červenka Petr
Karty
Min Jméno
Min Jméno
Góly
Min Jméno
4 Kadoumi Kamil
9 Šmidt Pavel
22 Strnad Martin
42 Strnad Aleš
43 Strnad Aleš
Min Jméno
16 Dvořák Jakub
38 Červenka Petr
46 Kraml Filip
Komentář: Poklidné utkání dvou tymu které hrali to co zvládali a v obou týmech byl jeden hráč který vyčníval nad ostatnimi Domácí tým si po cely zápas udržoval vedeni a nedopustil nijake komplikace
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14