1. liga
1. Los Angels Anals 24
2. Young Boys Prague 23
3. FC Krementi 19
2.A liga
1. Kaštánci 28
2. CROATHERM Team 19
3. FC Calipo 18
2.B liga
1. Praetorians FC 28
2. FC Princ Praha 27
3. Los Blancos 21
3.A liga
1. Bořiči mýtů 27
2. Havana C.F. 18
3. Modřanský svině 12
3.B liga
1. Pražský kujvy 27
2. Vemex 14
3. Název týmu 13
3.C liga
1. SFT 9
2. Prague Panthers 6
3. The Sharp-Ass Wasps 1

CZECH INN

  • Domácí hřiště: Děkanka
  • Termín domácích zápasů: neděle 13:00
  • Barva dresů: Bílá
  • STATISTIKY

Vedoucí týmu

Jan Cikrt
702893669
provoz@cihs.cz

Zástupce vedoucího

Tomáš Svoboda
602308480
ts@cihs.cz

Registrovaní hráči týmu

Baudisch Jan (1990)
Bedoui Raouf (1974)
Boutara Chamseddine (1984)
Cupal Jan (1989)
Fehri Ahmed (1987)
Halgaš Jan (1999)
Halgaš Vladimír (1972)
Hlůže Petr (1985)
Ježek Josef (1999)
Kučera Tomáš (1972)
Kvasnička Robert (1972)
Roubíček Aleš (1978)
Suchán Lukáš (1984)
Svoboda David (1996) (Hostování z Gunners Team)
Svoboda Jaroslav (1973)
Svoboda Tomáš (1989)
Tylinger Daniel (1977)
Umanec Filip (1986)
Žolták Vojtěch (1990)

Zápasy

2.A liga
Datum Den Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
12.04.2015 Ne 14:00 CZECH INN Kaštánci Podvinný mlýn 1:4
19.04.2015 Ne 16:00 FC Calipo CZECH INN Na Vítězné pláni 3:13
26.04.2015 Ne 14:00 CZECH INN FC Beránci Podvinný mlýn 6:6
03.05.2015 Ne 16:30 Truhla Boyz CZECH INN Kublov 2:1
10.05.2015 Ne 14:00 CZECH INN Vopičáci CF Podvinný mlýn 5:7
17.05.2015 Ne 16:15 CROATHERM Team CZECH INN Strahov 4:2
24.05.2015 Ne 13:30 CZECH INN MP Letenská ZŠ Plamínkové 3:3
31.05.2015 Ne 17:00 Toros CZECH INN Laudova 3:3
07.06.2015 Ne 11:00 CZECH INN FC1 upřesní se 3:0
14.06.2015 Ne 15:30 The Originals 2012 CZECH INN Dobratická 4:8
Střelci
1. liga
1.
Janků Patrik (YBP) 21
Veverka Ondřej (KRE) 21
2.
Rosák Ondřej (KRE) 18
3.
Ferdinand Martin (LAA) 13
2.A liga
1.
Bok Libor (CRO) 25
2.
Provazník Michal (VOP) 23
3.
Klípa Jakub (BER) 13
Král Richard (KAŠ) 13
Svoboda Tomáš (CZI) 13
2.B liga
1.
Hrdlička Jakub (PRA) 14
Provazník Michal (PRA) 14
2.
Sehnal Ondřej (PRI) 12
3.
Fazekaš Dominik (TVU) 9
Laštůvka Jaroslav (PRI) 9
Smorádek David (LAZ) 9
3.A liga
1.
Kordule Lukáš (BOŘ) 17
2.
Daněk Jan (BOŘ) 15
3.
Pokorný Jakub (BOŘ) 13
3.B liga
1.
Frei Pavel (KUJ) 21
2.
Kuník Michal (VEM) 17
3.
Voves David (VEM) 14
3.C liga
1.
Dvořák Jakub (SFT) 4
2.
Donát Blahomír (SFT) 3
3.
Vondra Adam (SFT) 2
Brankáři
1. liga
1.
Nezbeda Kryštof (KRE) 157
2.
Roshan David (YBP) 114
3.
Tsarev Alexej (GTL) 95
2.A liga
1.
Štěpnička Erik (KAŠ) 284
2.
Bouška Martin (BER) 85
3.
Kaňka Jakub (TRU) 75
2.B liga
1.
Kübl Daniel (PRA) 119
2.
Svítil Michal (MĚŠ) 118
3.
Konšel Jan (LOB) 93
3.A liga
1.
Routa Jakub (PLA) 151
2.
Baručija Kenan (MOD) 86
3.
Dvořák Jakub (HAV) 83
3.B liga
1.
Štván Michael (KUJ) 86
2.
Halama Matěj (VEM) 70
3.
Bouček Adam (MOT) 62
3.C liga
1.
Krajíček Tomáš (SFT) 60
2.
Kubelka Ondřej (PAN) 14